Női kosár: Székely Norbert lehet az új kapitány – sajtóhír

Székely Norbert kétszer már volt kapitány (Fotó: NS-archív)
Harmadszor is leülhet a magyar női kosárlabda-válogatott kispadjára Székely Norbert – értesült a Magyar Idők.
A lap úgy tudja a Sopront 2009-ben az Euroliga négyes döntőjébe vezető szakember kapja meg a feladatot azt követően, hogy a női kosarasokat eddig irányító Stefan Svitek lemondott, és a jövőben a cseh válogatottat, valamint a Diósgyőrt irányítja.
Székely összesen 11 évig dolgozott Sopronban, 2006 és 2013 között vezetőedzőként irányította a csapatot, amellyel öt bajnoki címet nyert és öt kupasikert ért el. 2007-ben ideiglenesen, majd 2009-től 2011-ig állandó megbízással már dolgozott női szövetségi kapitányként, jelenleg a szövetség utánpótlás-szakmai referense.
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól
Kosárlabda
2026.05.19. 09:01

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben
Kosárlabda
2026.05.12. 10:50
Ezek is érdekelhetik





