
Döntőbe jutottak Erdélyi Csanádék (Fotó: Nemzeti Sport, archív)
Erdély Csanád csapata, az Esbjerg 3–0-ra győzött Aalborgban a dán jégkorongbajnokság elődöntőjében, és 4–3-as összesítéssel továbbjutott.
Az Esbjerg már 3–1-re is vezetett a párharcban, mégis hetedik összecsapásra kényszerült, ráadásul idegenben. A magyar válogatott csatára a keddi összecsapáson nem szerzett pontot.
Erdélyék ellenfele a Sönderjyske lesz a fináléban.
Legfrissebb hírek

Milánóban lett sportigazgató Szélig Viktor – hivatalos
Jégkorong
2026.06.11. 14:35

Sofron István: Nem ért váratlanul a döntés
Jégkorong
2026.06.11. 10:36

Férfi hoki: kemény erőpróba következik Svájc ellen
Jégkorong
2026.04.23. 11:20
Ezek is érdekelhetik





