Erste Liga: koronavírusosak a brassóiak, 4 meccsük elmarad

2021.10.26. 19:00
Koronavírus-fertőzés miatt elmarad az elmúlt kiírásban döntős Brasov Wolves négy magyarországi mérkőzése a jégkorong Erste Ligában – számolt be róla az MTI.

Az elmúlt idényben a magyarországi bázisú sorozatban még Corona Brasov néven szereplő erdélyi gárda a hétvégén a franciaországi Amiens-ben a Kontinentális Kupában volt érdekelt. Az Erste Liga honlapja kedden számolt be arról, hogy a csapat az igazolt Covid-fertőzöttek és a még nem igazolt, de tüneteket mutató játékosok miatt nem tud a szükséges 13+1 fővel kiállni, így nem utazik el a héten magyarországi túrájára.

Ennek nyomán elmarad a MAC HKB Újbuda, az FTC-Telekom, az UTE, valamint az UNI Győr ETO HC elleni mérkőzés, a találkozókat később sem pótolják, az eredményt 5–0-s gólkülönbséggel a magyarországi csapatok javára írják jóvá.

A döntés érinti a televíziós közvetítést is: vasárnap az M4 Sport+ az FTC-Telekom és a Titánok találkozóját közvetíti új időpontban, 14.05-től.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55
Ezek is érdekelhetik