Hetényi Zoltán ismét kórházba került – erről Ocskay Gábor, a Fehérvár szakosztály-igazgatója tájékoztatta hétfőn a feol.hu-t.
Augusztusban írtuk meg, hogy a Fehérvár válogatott jégkorongozója vírusos agyvelőgyulladást kapott, volt, hogy a kezét, a lábát sem tudta mozgatni. Azóta azonban jobban lett a Hetényi, s mindenki a visszatérésére várt.
Ocskay Gábor azonban elmondta, hogy a kapust ismét kórházban kell ápolni.
„Annyit mondhatok, hogy Zoli két hete újra kórházi kezelést kap a nyári betegség miatt. Nem tudom mikor térhet vissza, egyelőre csak a legjobbakat kívánhatjuk neki” – mondta Ocskay Gábor.
Legfrissebb hírek

A magyar és a fehérvári hoki legendájára emlékeznek
Jégkorong
2026.06.17. 15:38

Fél évszázad Kiscsicsóval – Bobory Balázs publicisztikája
Jégkorong
2025.09.11. 18:49
Ezek is érdekelhetik





