Jégkorong: Miskolcon is nyert az Alba Volán II

2008.09.14. 23:10
Két góllal, 5–3-ra győzött az Alba Volán II a Miskolci Jegesmedvék otthonában a MOL Liga mérkőzésén.
A székesfehérváriak első harmadban szerzett vezetésüket jól őrizték a mérkőzés hátralévő részében.

MOL LIGA

ALAPSZAKASZ
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–ALBA VOLÁN II 3–5 (0–2, 2–2, 1–1)
Miskolc, 300 néző. V: Kincses, Mayer G., Juhász
MISKOLC: Duschek – Budai, COP 2, Popovics (2), Egri, Radványi, Rusznyák, Gőz, Kis A., Strengell, Nagy G., Korpos 1, Urbán, SALONRANTA (2), Kállai, Nyberg, Sike (1), Dányi, Pál Sz. (kapus). Edző: Mayer Péter
ALBA VOLÁN II: Bece – Dósa, Reiter, Németh N. (1), Somos (1), Kovács V. 1, RAJZ 1 (2), Maklári, Meretei, Horváth, HAJÓS 2 (2), Barabás, Balogh B., Bedő, Fekti, Szűcs, Ozsváth, Farkas T., TÓTH A. 1 (1), Feil A., Bálizs (kapus). Edző: Kóger István
Kiállítások: 16 perc + 10 perc fegyelmi (Nyberg), ill. 24 perc + 2x10 perc fegyelmi (Németh N., Barabás)
Mayer Péter: – Gyengék voltunk. Csapatomból hat-hét játékos mélyen tudása alatt teljesített. Nem vagyunk boldogok, de ilyen a sport...
Kóger István: – Korcsolyázásban többet produkáltunk, és ez, valamint a jobb helyzetkihasználásunk hozta meg a győzelmet. Vannak biztató jelek!