Vb 2010: Nem kellett volna hazaküldeni Anelkát - John Terry

2010.06.20. 13:58
John Terry, az angol labdarúgó-válogatott védője elmondta, a „háromoroszlánosok" krízismegbeszélést tartanak a rossz világbajnoki kezdés miatt.

„Az egész Algéria elleni meccset átbeszéljük, hogy megtudjuk, mit csináltunk rosszul. Sajnos elég sok mindenről kell majd tárgyalnunk. Most mindenki nyíltan elmondhatja a problémáit, még ha ez rosszul is esik majd néhányunknak. Meg kell nyernünk a következő meccset, ezért rendeznünk kell a sorainkat" – mondta Terry, aki szerint Nicolas Anelkát nem kellett volna kizárni a francia csapatból.

„Anelka nagyszerű játékos, hiba volt hazaküldeni. Ha nálunk is így gondolkodnak, akkor elképzelhető, hogy a mai megbeszélésen tőlünk is hazaküldenek valakit – mondta viccesen Terry. – Korábban sok negatív dolgot olvastam Anelkáról, de amikor megérkezett a Chelsea-hez, rájöttem, hogy kiváló srác.”

Mint ismeretes, Fabio Capello csapata az Egyesült Államok elleni 1–1-es döntetlen után Algériát sem tudta legyőzni (0–0) a vb C-csoportjában, így Szlovénia ellen muszáj győzniük az angoloknak.

Legfrissebb hírek

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
20 órája

Vb 2026: Jude Bellingham szerint „nincs dráma” az angoloknál

Foci vb 2026
Tegnap, 9:23

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő

Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Roger Milla bolondot csinált a kolumbiai kapusból, majd óriásit táncolt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.23. 18:05

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Vb 2026: kifogásolják a gyep minőségét a döntő helyszínén

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:04

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik