Szoboszlai Dominik üzent a szurkolóknak a németek elleni meccs után

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.06.20. 15:20

„Ebbe ti is mindent beletettetek, köszönjük a szurkolást! Egy biztos: az utolsó percig küzdeni fogunk a továbbjutásért!” – írta Instagram-oldalán a németek elleni kétgólos vereség másnapján a magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik.

Legfrissebb hírek

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
7 órája

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese

Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól

Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Bernd Storck: A 2016-os Eb-n mindenki mögénk állt, ezt sohasem felejtem el

Magyar válogatott
2026.06.14. 09:43

FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

Magyar válogatott
2026.06.11. 13:40

Ki lesz a világbajnok? – tippeltek a magyar válogatott játékosai is

Foci vb 2026
2026.06.11. 13:28

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10
Ezek is érdekelhetik