Szoboszlai Dominik üzent a szurkolóknak a németek elleni meccs után
„Ebbe ti is mindent beletettetek, köszönjük a szurkolást! Egy biztos: az utolsó percig küzdeni fogunk a továbbjutásért!” – írta Instagram-oldalán a németek elleni kétgólos vereség másnapján a magyar válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





