El: szurkolói balhé, megkéseltek két eszéki drukkert
Megkéseltek két eszéki szurkolót a csütörtök esti Rangers–NK Osijek Európa-liga-mérkőzés előtt.
Mint azt a BBC írja, a találkozót megelőzően körülbelül 60 szurkoló csapott össze Glasgow-ban, az Ibrox Stadion közelében.
A dulakodásban megkéseltek két NK Osijek-drukkert, egyikük 24, a másik 40 éves. Őket kórházba szállították – előbbit azóta ki is engedték, a másik még a tesztekre vár, a jelentések szerint mindenesetre a sérülése nem súlyos.
A balhéról több felvétel is készült. A rendőrség vizsgálja a történteket.
EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
Rangers (skót)–NK Osijek (horvát) 1–1
Továbbjutott: a Rangers, 2–1-es összesítéssel
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött
Légiósok
2026.06.25. 16:48

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





