DVTK: szektorbezárással büntet az UEFA a rigmusokért
Szektorbezárással büntette az UEFA a Diósgyőrt szurkolóinak a Birkirkara elleni Európa-liga-selejtezőn tanúsított magatartása miatt.
A 2–1-es hazai győzelemmel záruló mérkőzésen két rigmus hangzott fel, amely miatt lépnie kellett az UEFA fegyelmi bizottságának – a szurkolók az MLSZ-t és az ellenfelet is megsértették.
A DVTK-nak a soron következő, Liteksz Lovecs elleni mérkőzésén be kellene zárnia a debreceni Nagyerdei Stadion B5-ös, B6-os és B7-es szektorát, de mivel a klub Nyíregyházán játszik, arra vonatkozik majd a szankció.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55
Ezek is érdekelhetik





