Ajánló: egy régen várt tájfutósiker története

N. ZS.N. ZS.
2020.10.24. 22:05
Sok próbálkozás után, 28 évesen nyert először felnőtt egyéni országos bajnoki címet a tájfutó Liszka Krisztián, aki maga sem tudja, mi lett volna, ha Lyme-kór miatt korábban nem kell kihagynia egy teljes versenyidényt.

„Végre!” – felirattal osztotta meg a dobogóról készült képet Liszka Krisztián, aki két héttel ezelőtt megnyerte a tájékozódási futók hagyományosan a legfontosabbnak számító normál távú országos bajnokságát a pécsi Jakab-hegyen, így 28 éves korában először felnőtt egyéni bajnoki címet szerzett. A sportoló a csupasport.hu-nak beszélt a versenyről és a pályafutásáról. „Végre!” – felirattal osztotta meg a dobogóról készült képet Liszka Krisztián, aki két héttel ezelőtt megnyerte a tájékozódási futók hagyományosan a legfontosabbnak számító normál távú országos bajnokságát a pécsi Jakab-hegyen, így 28 éves korában először felnőtt egyéni bajnoki címet szerzett. A sportoló a csupasport.hu-nak beszélt a versenyről és a pályafutásáról.