Boldog karácsonyt! – vajon melyik olimpiai bajnok párbajtőrözőnk fújta el a legtöbb gyertyát?

Fotó: Árvai Károly/Nemzeti Spor
Tiktokon hódít a kihívás, amelynek lényege, hogy a tizenkettőből ki hány gyertyát tud elfújni, miközben az ember boldog karácsonyt kíván. A Nemzeti Sport az olimpiai bajnok párbajtőrcsapat tagjait, azaz Andrásfi Tibort, Koch Mátét, Nagy Dávidot és Siklósi Gergelyt tette próbára.
Videónkból kiderül, ki választotta a legjobb taktikát!
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11
Ezek is érdekelhetik



