Vívó-vb: már haza is hozták aranyérmeiket kardvívóink – fotók

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2023.07.29. 19:26
null
Gémesi Csanád és Szatmári András érkezik (Fotók: Földi Imre)
Pénteken este megnyerték, szombaton dél környékére már haza is hozták aranyérmeiket kardcsapatunk tagjai – illetve a nagy négyesből csak Szatmári András, Gémesi Csanád és Decsi Tamás landolt a Liszt Ferenc repülőtéren, háromszoros olimpiai bajnokunk, Szilágyi Áron külön utakon jár.

 

De ezt persze innentől jó néhány hétig meg is teheti, merthogy világbajnokainkra hosszabb pihenő vár, így aztán a repülőtéren minden bizonnyal a szezon utolsó interjúit adták a sportolók.

Bár hivatalosan még nem szerezték meg a kvótát a mieink, valójában már a fiúk kezében van, így aztán mostantól nincs más dolguk, mint felkészülni a párizsi olimpiára – már persze azok után, hogy kellően feltöltődtek a nyár hátralévő részében családtagjaik és barátaik társaságában.

Gémesi Csanád
Gémesi Csanád
Decsi Tamás
Decsi Tamás

 

Legfrissebb hírek

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!

Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Vívó Eb: döntős a férfi kardcsapat!

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:15

Vívó Eb: négy között a férfi kardcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:02

Szatmári András bronzérmes a vívó Eb-n

Egyéb egyéni
2026.06.17. 20:49

Vívó Eb: Szatmári András már érmes Antonyban

Egyéb egyéni
2026.06.17. 19:24

Szatmári András az Eb előtt: Képesek vagyunk nyerni!

Egyéb egyéni
2026.06.13. 08:13

Vívás: ezüstérmes a férfi kardcsapat a kairói vk-viadalon

Egyéb egyéni
2026.05.24. 16:18

Vívás: négy női kardozónk a 64 között a limai világkupaversenyen

Egyéb egyéni
2026.05.23. 07:42
Ezek is érdekelhetik