Triatlon: Berekméri és Csomor nyerte meg a Vasi Vasembert

MTI MTIMTI MTI
2018.07.07. 17:50
A férfiaknál Berekméri Levente, a nőknél Csomor Erika nyerte meg szombaton a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.

A hazai szövetség tájékoztatása szerint a férfiaknál Wagner Tamás (Equilor Team Újbuda) és Mester Bálint (X2S Team), míg a nőknél Arany Gitta (VUK SE) és Kálovics Anikó (Vasi Triatlon SE) végzett a második, valamint a harmadik helyen.

Az indulóknak 1500 métert kellett úszniuk, 40 kilométert kerékpározniuk és 10 kilométert futniuk, azaz az olimpiai távot teljesítették.

34. VASI VASEMBER
Férfiak

1. Berekméri Levente (FTC) 1:55:30 óra
2. Wagner Tamás (Equilor Team Újbuda) 1:57:43
3. Mester Bálint (X2S Team) 1:59:58
Nők
1. Csomor Erika (VUK SE) 2:09:45
2. Arany Gitta (VUK SE) 2:12:13
3. Kálovics Anikó (Vasi Triatlon SE) 2:15:26

Legfrissebb hírek

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
8 órája

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Egyéb egyéni
17 órája

Triatlon-vb-sorozat: tizenötödik lett a magyar vegyes váltó

Egyéb egyéni
2026.06.21. 19:18

Triatlon elit sprint ob: Trungel-Nagy Zalán és Nádas Nóra Romina sikere Ajkán

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:33

Triatlon-vb-sorozat: Peszleg Dominika 30. lett Quiberonban

Egyéb egyéni
2026.06.20. 15:34

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik

Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20

Faldum Gábor és Zelinka Gabriella győzött a középtávú triatlon ob-n

Egyéb egyéni
2026.06.13. 15:26

Triatlon vb-sorozat: három magyar az első húsz között a férfiaknál Szardínián

Egyéb egyéni
2026.05.30. 17:07
Ezek is érdekelhetik