Rio 2016: veszélyben a londoni 1.1 milliárd dolláros csúcs

Vágólapra másolva!
2014.12.04. 11:33
Címkék
Eddig közel egymilliárd dollár értékben kötött szponzorálási szerződést hazai, azaz brazil cégekkel a 2016-os riói olimpia szervezőbizottsága, amely szeretné túlszárnyalni a londoniak 1.1 milliárdos „rekordját”.

Amint Renato Ciuchini reklámigazgató elmondta, az egymilliárdos határral céljuk 85 százalékát teljesítették, és ebben az évben még 19 új szerződés megkötése vár rájuk. Hangsúlyozta: annak ellenére állnak ilyen jól, hogy a brazil gazdaságot válság sújtja.

Véleménye szerint az idei labdarúgó-világbajnokság serkentőleg hatott a szponzorálási kedvre. A 2012-es londoni olimpián a szponzori bevételekből 1.1 milliárd dollár folyt be brit vállalatoktól.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: három meccs az NB I-ben, forduló az NB II-ben és az NB III-ban is

Minden más foci
6 órája

Hornyák Zsolt csapata megtréfálta a Ferencvárost; Káprázatos ünnepséget szervezett a Magyar Ökölvívók Szövetsége a Hősök terén

E-újság
7 órája

Darts: Tizedik WDF-tornáját nyerte meg Tekauer Gréta Budapesten

Egyéb egyéni
7 órája

Az Alavés hajrágóllal győzte le a Levantét

Spanyol labdarúgás
7 órája

Saját élőink – Ballai Attila publicisztikája

Magyar válogatott
8 órája

Szombat esti kohászat – Malonyai Péter jegyzete

Kosárlabda
8 órája

HunGarian Baja: Krotov nyert, Lukács az ötödik!

Egyéb autó-motor
8 órája

Robertson pazar csatában legyőzte O’Sullivant

Egyéb egyéni
8 órája
Ezek is érdekelhetik