
Múlt hétvégén negyedszer rendezték meg országszerte az Amway jótékonysági akcióját, amelynek keretein belül több mint háromezren adományoztak és sétáltak a beteg és rászoruló gyermekekért.
Szeptember 22-23-án immár negyedszere szervezett jótékonysági sétát az Amway „10 000 lépés ÉRTED és ÉRTÜK” címmel, ezúttal tizenegy városban, és rekordszámú, közel háromezer részvevővel.
A akció célja, hogy a résztvevők egy öt kilométeres sétával, azaz tízezer lépéssel és jelképes, ötszáz forintos adománnyal segítsék a beteg és rászoruló gyermekeket. A befolyt összeget a szervező megduplázta, így három és fél millió forint gyűlt össze a gyermekkórházak és gyermekalapítványok javára.
Az országos akcióban tizenegy város, Baja, Budapest, Dunaújváros, Gyöngyös, Győr, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Székesfehérvár, Szeged, Szolnok és Vác vett részt.

Legfrissebb hírek

Így válasszunk megfelelő téli túracipőt
Csupasport
2026.01.07. 20:33

A világ leghosszabb túraútvonalai
Csupasport
2026.01.01. 23:18

Tiszaföldvári futballgála a fogyatékkal élőkért
Minden más foci
2025.12.21. 10:15

Látványos túra Cristiano Ronaldo szülőhelyén
Csupasport
2025.12.14. 20:46
Ezek is érdekelhetik





