BL, E-csoport: hatot vágott az Atlético, a Lazio is győzött

R. P.R. P.
2023.11.07. 23:04
Antoine Griezmenn két gólt szerzett (Fotó: Getty Images)
A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában az Atlético Madrid a meccs nagy részében emberelőnyben játszva 6–0-ra kiütötte a Celticet, míg a Lazio egyetlen góllal jobbnak bizonyult a játéknap előtt még éllovas Feyenoordnál.

Lazio (olasz)–Feyenoord (holland)

Izgalmas meccset játszott egymással a két csapat. Ciro Immobile az első félidő hosszabbításában szerezte meg a vezetést, ez volt a 200. találata a Lazio mezében.

Immobile gólja

A hollandok mindent megtettek az egyenlítésért, és nem is álltak messzire tőle, mint ahogy az újabb Lazio-gól is a levegőben lógott. Azonban az irdatlan kemény küzdelem ellenére sem született újabb találat, így Immobile jubileumi gólja egyben a győzelmet jelentette.

Atlético Madrid (spanyol)–Celtic

Eseménydús mérkőzés volt. Antoine Griezmann már a hatodik percben megszerezte a vezetést, majd mindössze 23 percnyi játék után Maeda Daizen olyan csúnyán szabálytalankodott Hermosóval szemben, hogy piros lapot kapott.

Griezmann gólja

Maeda kiállítása

A félidő vége előtt Álvaro Morata is betalált.

Morata gólja

A madridiak kihasználták az emberfórt, további négy gólt szerezve a második félidőben. Griezmann megszerezte a második találatát is, ugyanígy tett Morata, és Samuel Lino is eredményes volt, a végső csapást pedig Saúl mérte. Nem akármilyen találatok születtek…