BL: így játszottak a milánói centrumban a debreceniek – videó
Beszámoltunk róla, hogy a Debreceni Labdarúgó Akadémia tavalyi U14-es bajnokcsapata ezüstérmes lett a milánói Bajnokok Ligája-döntőt felvezető programsorozat, a Gazprom támogatta Foci a barátságért nemzetközi futballtornán. A debreceniek – akik később élőben tekintették meg a BL-finálét – a szurkolói fórum centrumában játszott mérkőzésen 1–0-ra alulmaradtak az NK Mariborral szemben. Az alábbi videón megtekinthetik a milánói hangulatot!
embed_kod=| nso_uj_cikk_embed Embed kód: mceBlockPasteEnd |
embed_kod=| nso_uj_cikk_embed Embed kód: mceBlockPasteEnd |
Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete
Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?
Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!
Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

Tippmixrekordot hozott a budapesti BL-döntő
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 22:36
Ezek is érdekelhetik


