BL: Még három évet szeretnék védeni ezen a szinten – Buffon

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.07. 14:14
A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében 3–1-es vereséget szenvedő Juventus csapatkapitánya, Gianluigi Buffon csalódottan értékelte a szombat este látottakat, ám elmondta, további három évig szeretne még profi szinten játszani.

„Nagyon hittem benne, hogy megnyerhetjük a döntőt – értékelt Buffon a Sky Sport Italiának. – Olyan ember vagyok, aki tudja, hogyan kell egyensúlyozni az öröm és a csalódottság között. Ez most csalódás, de előtte sok boldog pillanatot oszthattunk meg a szurkolóinkkal.”Buffon a Sky Sport Italiának. – Olyan ember vagyok, aki tudja, hogyan kell egyensúlyozni az öröm és a csalódottság között. Ez most csalódás, de előtte sok boldog pillanatot oszthattunk meg a szurkolóinkkal.”

Buffon – aki a 2006-ban világbajnoki címet ünnepelhetett az Olimpiai Stadionban – talált pozitív dolgokat is csapata játékában.

„A meccs alatt értékes és szép dolgok is felbukkantak a játékunkban. A második félidőben remekül játszottunk, így csapatszinten és egyénileg is bizonyítottuk, hogy felvesszük a versenyt a világ legjobb együttesével is.”

„Még három évet szeretnék játszani ezen a szinten, hogy elérhessem néhány további álmom” – mondta az olasz kapus a jövőjét firtató kérdésekre.

Legfrissebb hírek

Münchenben lehet a 2028-as, Londonban vagy Barcelonában a 2029-es BL-döntő

Bajnokok Ligája
Tegnap, 13:38

Mikel Arteta: Csodálom Diego Simeone kitartását

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 08:01

Meg vannak számlálva a Juve mesterének napjai – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.10.20. 11:35

Schmidt Ádám: Hatalmas siker és újabb mérföldkő, hogy a Puskás Arénában rendezhetjük meg a BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2025.10.16. 13:40

Mourinho nagy bölcsességet mondott a Chelsea-től elszenvedett vereség után

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 09:10

Barca–PSG: Luis Enrique a hiányzók miatt kesereg, Lewandowski lehagyhatja Neymart

Bajnokok Ligája
2025.09.29. 13:36

A Real Madrid hetekig nem számíthat Alexander-Arnold játékára

Spanyol labdarúgás
2025.09.17. 12:52

Valami nem stimmelt Guirassy mezével a Juventus ellen – kép

Bajnokok Ligája
2025.09.17. 10:03
Ezek is érdekelhetik