H. K. 2020.09.14 20:54 Frissítve: 2020.09.14 21:32

PL: a Wolves hat perc alatt lerendezte a Sheffield Unitedet

A Wolverhampton Wanderers 2–0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2020–2021-es idényének nyitó fordulójában.

A Wolverhampton sikerrel kezdte az új idényt (Fotó: AFP)

Nem kellett sokáig várni a találkozó első góljára, az előző idényben remek formában futballozó Raúl Jiménez már a harmadik percben megszerezte a vezetést – a mexikói csatár Daniel Podence beadása után tizenegy méterről kapásból a jobb felsőbe lőtt (0–1).

A Sheffield United még fel sem eszmélt, máris jött a következő: Pedro Neto szöglete után Romain Saiss kilenc méterről a kapu jobb felső sarkába bólintott (0–2)

A hazaiak az első félidőben veszélytelenül játszottak, a második játékrész elején viszont már kapufáig is eljutottak, gólt azonban nem sikerült szerezniük – a Wolves 2–0-ra megnyerte az összecsapást, és sikerrel indította a Premier League 2020–2021-es idényét.

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
Sheffield United–Wolverhampton 0–2
(R. Jiménez 3., Saiss 6.)
KÉSŐBB
21.15: Brighton&Hove Albion–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

Angol labdarúgás SZELI MÁTYÁS

Egy szó sem esett még arról, pontosan mi lesz a német szakember feladatköre.

2021.12.02 17:59:04

Angol labdarúgás CSELŐTEI MÁRK

Smith Rowe meglehetősen furcsa találata megadta az alaphangot, Ronaldónak meglett a 800. és a 801. gólja is.