MU: Ronaldo és Ten Hag? Marco van Basten hisz a portugálban

2022.04.26. 14:43
null
Megszoksz vagy megszöksz – mi lesz <strong>Ronaldóval?</strong> (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, Erik ten Hag veszi át az angol rekordbajnok Manchester United irányítását a következő idénytől. A hollandok háromszoros aranylabdás labdarúgója, Marco van Basten szerint, ha jól teljesít, akkor az új menedzsernek is számolnia kell a 37 éves Cristiano Ronaldóval – írja a Manchester Evening News.

 

Erik ten Hag érkezésével felerősödtek azok a hangok, amelyek szerint Cristiano Ronaldo kiszorulhat a csapatból, sőt távozhat is, mivel a feltételezések szerint nem fogja tudni taktikailag és fizikailag azt hozni, amit a holland szakember elvár majd tőle.

„Ha Ronaldo azt a teljesítményt fogja hozni, mint a Norwich ellen, és két-három gólt rendszeresen szerez majd meccsenként, akkor nem kell őt kitenni a csapatból – jelentette ki Marco van Basten.Ronaldo olyan játékos, aki a saját útját járja, de amíg jól teljesít, helyet kell neki szorítani a csapatban. Ten Hag figyelembe fogja venni, hogy fizikailag nem kérheti azt tőle, mint amit egy 18 éves játékostól. Természetesen keményen kell majd dolgoznia, és biztos vagyok benne, hogy így is fog tenni, mert Ten Hag el fogja érni, hogy az elképzelései szerint futballozzon. Adok Eriknek egy tanácsot: ne hallgass a médiára, amikor munkába állsz!”

„Nagy figyelmet fog szentelni a munkájára (Ten Hag – a szerk.), az edzésekre és a csapatra, s biztos vagyok benne, hogy ezzel nagyot fog lendíteni a Uniteden” – tette hozzá a holland ikon.

Legfrissebb hírek

Hiába a Leeds bátor játéka, Semenyo gólja elég volt a Citynek az üdvösséghez

Angol labdarúgás
4 órája

Mi volt itt?! Két gólt is elvett a Burnley-től a VAR, hétgólos meccsen nyert a Brentford

Angol labdarúgás
6 órája

Szoboszlai gólpasszal jelentkezett, a Liverpool hétgólos meccsen legyőzte a West Hamet

Angol labdarúgás
6 órája

Videó: Szoboszlai gólpasszából duplázta meg előnyét a Liverpool

Angol labdarúgás
8 órája

Tóth Alex a hajrában állt be, a Bournemouth otthon ikszelt a Sunderlanddel

Angol labdarúgás
9 órája

Tóth Alex a játékperceiért, a Bournemouth Európáért küzd

Angol labdarúgás
13 órája

Labdarúgás: a bennmaradás a cél az U17-es leány Eb-selejtezőn

Utánpótlássport
15 órája

Az Arsenal után az Aston Villát is meglepte otthon a Wolves – már két győzelme van a sereghajtónak

Angol labdarúgás
2026.02.27. 23:06
Ezek is érdekelhetik