PL: Skóciából hívta vissza védőit a Liverpool

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2024.01.03. 14:24
null
Rhys Williams (jobbra) mellett Owen Beck is visszatért a Liverpoolhoz skóciai kölcsöne után (Fotó: Getty Images)
Két kölcsönadott játékosát is visszahívta az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Premier League) vezető Liverpool.

 

A magyar válogatott csapatkapitányát, Szoboszlai Dominikot foglalkoztató Mersey-parti klub még az óévben számolt be róla, hogy visszatér a német élvonalbeli RB Leipzignek kölcsönadott angol-portugál támadó középpályás, Fábio Carvalho, aki Marco Rose csapatában 15 mérkőzésen mindössze 360 percet játszott.

Jürgen Kloppék bár nem igazoltak, most újabb két játékossal bővítették a keretet, hiszen Carvalho után visszahívták a skót élvonalbeli Dundee FC-nek kölcsönadott 21 éves bal oldali védőt, Owen Becket és az Aberdeennek kölcsönadott 22 éves belső védőt, Rhys Williamst is.

Owen Beck visszahívására azért volt szüksége Jürgen Kloppnak, mert Andrew Robertson továbbra is vállsérüléssel bajlódik, s január vége előtt biztosan nem térhet vissza, a görög balbekknek, Kosztasz Cimikasznak pedig a karácsonyi, Arsenal elleni rangadón a Bukayo Sakával történt ütközés után eltört a kulcscsontja, ezért hosszú ideig nem lesz bevethető.

Beck egyébként jelentős mennyiségű játékpercet kapott Skóciában, hiszen a Premiershipben és a Ligakupában 20 mérkőzésen 1800 percet töltött a pályán, ez ugyanakkor nem mondható el Rhys Williamsről, akit az idény elején sérülés hátráltatott, de az őszi szezon második felében, felépülése után sem jutott lehetőséghez

 

 

Legfrissebb hírek

Arne Slot elmondta, miért cserélte le Kerkezt

Angol labdarúgás
3 órája

Amorim az Arsenal elleni vereség után: Bizonyítottuk, hogy bárkit le tudunk győzni...

Angol labdarúgás
7 órája

A futballvilág ilyet még nem látott – Cselőtei Márk publicisztikája

Angol labdarúgás
15 órája

Potya gól döntött a rangadón: kikapott a Manchester United az Arsenaltól

Angol labdarúgás
19 órája

A duplázó Chris Wood vezérletével nyert otthon a Forest, nincs gól a londoni rangadón

Angol labdarúgás
22 órája

A PSG-től igazolt a Premier League-be berobbanó újonc – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 14:07

A Manchester City Reijnders és Haaland vezérletével kiütötte a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
2025.08.16. 20:30

Richarlison két szép gólt szerzett, a Spurs simán megverte az újoncot

Angol labdarúgás
2025.08.16. 18:00
Ezek is érdekelhetik