Everton: van der Meyde még jobbat ígér

Vágólapra másolva!
2005.11.08. 21:53
Címkék
Andy van der Meyde, az Everton holland középpályása azt ígéri a csapat szurkolóinak, hogy az eddigieknél is jobban fog játszani a jövőben.
A 26 éves játékos, aki szeptemberben érkezett a liverpooli együtteshez az olasz Internazionale-től, két hónapig harcképtelen volt, mielőtt a Birmingham és a Middlesbrough elleni győzelmek során remek játékkal bekapcsolódott a játékba.

"Mindig tudtam, hogy nagyszerű lesz Angliában játszani. Az eddigi teljesítményem megfelelő, de tudok jobb is lenni és leszek is. A csapat felfogása támadóbb lett, ami nekem kedvez" - nyilatkozta van der Meyde.

A szélső szerint az angol Premiership irama gyorsabb az olasz és a holland bajnokságénál, de több a testi kontaktus.

"Remekül érzem magam itt, hamarosan a drukkerek a legjobbat kapják majd tőlem" - mondta a holland.
Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: Magyarország–Ausztrália férfi pólómeccs a vizes vb-n

Minden más foci
4 órája

A görögök legyőzésével közel kerültünk a csoportelsőséghez; Guzi Blanka: Remek érzés megélni a fejlődést

E-újság
4 órája

A piac varázslói – Moncz Attila publicisztikája

Angol labdarúgás
4 órája

Bravúrral van remény – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
4 órája

Lyles visszavágott Tebogónak; Takács Boglárka nyolcadik lett a monacói Gyémánt Liga-viadalon

Atlétika
4 órája

A spanyolok legyőzték az olaszokat, akik így is továbbjutottak a csoportból a női Eb-n

Minden más foci
5 órája

Kosár: győzelemmel kezdett a B-divíziós Eb-n az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
6 órája

A Liverpool visszavonultatja Diogo Jota mezszámát – hivatalos

Angol labdarúgás
6 órája
Ezek is érdekelhetik