
Joao Fernandes a Vasasnál folytatja (Fotó: Getty Images)
A férfi vízilabda-bajnokságban ezüstérmes VasasPlakethez hat új játékos érkezett.
A klub a honlapján jelentette be, hogy a válogatott kerettag Szalai Péterrel, két külföldi játékossal, az OSC-ből érkező brazil kapus Joao Fernandessel és a görög Apollon Szmirnisz centerével, Angelosz Foszkolosszal, illetve a klubhoz visszatérő Várnai Kristóffal, Gyárfás Tamással és Csorba Tamással erősítették meg a keretet.
Az angyalföldi alakulattól heten távoztak az előző idény végén: a két szerb olimpiai bajnok, Szava Randjelovics és Nikola Dedovics, valamint a kapus Lévai Márton, illetve Batizi Benedek, Mijics Dávid, Gaszt Roland és Klár Gergely sem maradt az egyesületnél.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik




