Hat új játékos érkezett a Vasas vízilabdacsapatához

2025.07.16. 12:14
Joao Fernandes a Vasasnál folytatja (Fotó: Getty Images)
A férfi vízilabda-bajnokságban ezüstérmes VasasPlakethez hat új játékos érkezett.

A klub a honlapján jelentette be, hogy a válogatott kerettag Szalai Péterrel, két külföldi játékossal, az OSC-ből érkező brazil kapus Joao Fernandessel és a görög Apollon Szmirnisz centerével, Angelosz Foszkolosszal, illetve a klubhoz visszatérő Várnai Kristóffal, Gyárfás Tamással és Csorba Tamással erősítették meg a keretet.

Az angyalföldi alakulattól heten távoztak az előző idény végén: a két szerb olimpiai bajnok, Szava Randjelovics és Nikola Dedovics, valamint a kapus Lévai Márton, illetve Batizi Benedek, Mijics Dávid, Gaszt Roland és Klár Gergely sem maradt az egyesületnél.

 

 

Legfrissebb hírek

NB I: Paks–Fradi, Vasas–ETO és Kisvárda–Honvéd az 1. fordulóban – sorsolt az MLSZ

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:09

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok

Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Vízilabda: Alaksza Kinga egy igazán elfoglalt tinédzser

Utánpótlássport
2026.06.18. 09:00

A világ egyik legjobb centere az FTC-ben folytatja a következő idénytől

Vízilabda
2026.06.17. 12:25

Vasas: hamarosan bejelenthetik a Vidi csatárát; ketten mennek Nyíregyházára – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 11:04
Ezek is érdekelhetik