Asztalitenisz: Huzsvár és Tölgyes duplázott az utánpótlás-évadnyitón

UP-info utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
Vágólapra másolva!
2019.08.31. 19:43
Címkék
A KSI-s Huzsvár Erik és a nyírbátori Tölgyes Dorottya uralta az ifjúságiak és a serdülők mezőnyét az utánpótláskorú pingpongozók évadnyitó ranglistaversenyén a BVSC-Zugló, illetve a Statisztika csarnokában.

Hagyományosan augusztus végén nyitották meg az új évadot az utánpótláskorú asztaliteniszezők. Ahogyan általában, a fiúk viadalát a BVSC-Zugló Szőnyi úti csarnokában, a lányok versenyét a Statisztika Marczibányi téri termében rendezték meg.

Tölgyes Dorottya és Huzsvár Erik is duplázott az évadnyitón Forrás: MOATSZ
Tölgyes Dorottya és Huzsvár Erik is duplázott az évadnyitón Forrás: MOATSZ

Tölgyes Dorottya és Huzsvár Erik is duplázott az évadnyitón  •  Forrás: MOATSZ

Két kiemelkedő szereplője mindenképpen volt, a hétközi viadalnak, ugyanis Huzsvár Erik és Tölgyes Dorottya is duplázott egyesben, mindkét fiatal az ifjúságiak (U18) és a serdülők (U15) mezőnyében is győzött. Ami a párosokat illeti, az ifjúságiak versenyén a Kishegyi Ákos, Ócsai Máté, valamint Dari Helga (Statisztika), Drabant Anita kettős nem talált legyőzőre, míg a serdülőknél a Szántosi Dávid (Szarvas), Kizakisz Nikolaosz (Yorgos SE) és Czeglédi Dorka (Statisztika), Volentics Anna (Dunakeszi) duó nyert.

A legkisebbek, az újoncok mezőnyében Szántosi Dávid, Zacommer Zétény (BVSC-Zugló) és Poór Balázs (Szombathelyi AK), illetve Molnár Kendra (Statisztika), Molnár Liza (Szombathelyi AK) és Szűcs Natália (High Life SE) nyakába akasztottak aranyérmet.

A fiúk között a legjobb egyesületet is díjazták: a házigazda BVSC-Zugló csapata végzett a pontverseny élén a KSI SE és a PEAC előtt.

Részletes eredmények: ITT

További korosztályos hírek ASZTALITENISZBEN a sportági aloldalunkon.

Legfrissebb hírek

Milánó 2026: ismét a legjobb három nemzet közé kerülnének a németek

Téli sportok
13 perce

Családi körtúra az Árpád-kilátóhoz

Csupasport
19 perce

Garda Krisztina: Végig mi diktáltuk a tempót, nagyon boldogok vagyunk, hogy ott lehetünk a döntőben!

Vízilabda
45 perce

Tour de Hongrie: a szövetségi kapitány szerint lehet magyar versenyző a legjobb ötben, tízben

Kerékpár
1 órája

Kinevezték a Werder Bremen új vezetőedzőjét

Német labdarúgás
1 órája

A 2010-es világbajnokság lett volna minden idők legjobbja? Rangsorolták a vb-ket, szavazzon ön is!

Minden más foci
1 órája

IFFHS: Varga Barnabás az elmúlt öt év 21. legeredményesebb futballistája

Minden más foci
2 órája

Svájc az egyetlen jelölt a 2038-as téli olimpia megrendezésére

Téli sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik