Vancouver 2010: Heidum továbbjutott, Huszárt kizárták 1000 méteren

2010.02.25. 02:33
Címkék
A női rövid pályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres selejtezőit rendezték meg a téli olimpián. Két magyar is érdekelt volt ebben a számban: Heidum Bernadettnek sikerült kivívnia a továbbjutást, Huszár Erikát viszont kizárták.

Az ebben a számban az idén Európa-bajnoki ezüstérmet szerző Heidum a második futamban indult, sokáig a harmadik helyen állt, de két körrel a vége előtt megelőzte a szám Európa-bajnokát, a cseh Novotnát, és végül az olimpiai csúcsot elérő kanadai Kalyna Roberge mögött a második helyen, 1:31.125-ös idővel bejutott a legjobb tizenhat közé.

Huszár Erika a nyolcadik, azaz utolsó futamban volt érdekelt, amelyben ütközött a német Kleinnel, ezt a bírók utólag szabálytalannak minősítették, és a magyar lányt kizárták.

Huszár Erika a nyolcadik, azaz utolsó futamban volt érdekelt, amelyben ütközött a német Kleinnel, ezt a bírók utólag szabálytalannak minősítették, és a magyar lányt kizárták.

Legfrissebb hírek

Luciano Spalletti marad a Juventus vezetőedzője – hivatalos

Olasz labdarúgás
38 perce

Öttusa: Erdős Rita csoportgyőztesként döntős Kairóban

Egyéb egyéni
43 perce

Győzelem a franciák ellen, osztályozót vívhat a magyar csapat a Billie Jean King-kupában

Tenisz
48 perce

Távozik a Hydro Fehérvár AV19-től a csapat kanadai hátvédje

Jégkorong
53 perce

NB I: Puskás Akadémia FC–ETO FC

Labdarúgó NB I
56 perce

Sindarov már két ponttal vezet a sakkvilágbajnok-jelöltek versenyén

Egyéb egyéni
1 órája

Férfi kézi BL: megvan, mikor játsszák a Veszprém negyeddöntőit

Kézilabda
1 órája

Az U21-es válogatott edzője irányítja majd az olasz csapatot a júniusi mérkőzéseken

Olasz labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik