Vancouver 2010: csúszik a síugrás kezdése az északi összetettben

2010.02.25. 20:11
Címkék
A tervek szerint csütörtökön az egyéni nagysáncversenyt rendezik a téli olimpián északi összetettben. A síugrást azonban a rossz időjárás miatt kénytelenek voltak félbeszakítani, s előbb húsz perccel, majd újabb két órával elhalasztották az újrakezdést, amelynek jelenlegi időpontja magyar idő szerint 21 óra.

A síugrás az eredeti terveknek megfelelően helyi idő szerint délelőtt 10 órakor elkezdődött. Nagyjából a mezőny fele már lejött a sáncon, amikor hirtelen megváltoztak a szélviszonyok, s emiatt a zsűri félbeszakította a versenyt.

Előbb 11 órás újrakezdést rendeltek el, majd miután a szél addig sem változott jelentősen, újabb egy órát halasztottak. Ha addigra sem normalizálódik a helyzet, előfordulhat, hogy elnapolják a viadalt.

Előbb 11 órás újrakezdést rendeltek el, majd miután a szél addig sem változott jelentősen, újabb egy órát halasztottak. Ha addigra sem normalizálódik a helyzet, előfordulhat, hogy elnapolják a viadalt.

Legfrissebb hírek

Jamamoto kezdi az élről a sífutást az északi összetett nagysáncos versenyében

Téli olimpia 2026
5 perce

Kocsis Tamás: Tengelyig merült a szekerünk a sárban

Kosárlabda
18 perce

Huszonöt országból várnak versenyzőket Miskolcra, az idei első Spartan Race-re

Egyéb egyéni
22 perce

„Nincs véleménye? Akkor nekem sincs” – faképnél hagyta az újságírót Flick

Spanyol labdarúgás
25 perce

Ukrán balátlövőt igazolhat a Pick Szeged

Kézilabda
48 perce

Hónapokra kidőlt a Valter hétfői versenyén nagyot bukó bringás

Kerékpár
54 perce

„Láthatatlan csatákat vívunk” – megtörte a csendet a téli olimpia legnagyobb drámáját átélő Malinin

Téli olimpia 2026
1 órája

Német játékvezetője lesz a Ludogorec–Ferencvárosnak az El-ben

Európa-liga
1 órája
Ezek is érdekelhetik