La Liga: a volt újpesti 15 millió euróért szerződhet Barcelonába

P. K.P. K.
2019.07.15. 19:29
null
Bardi sajtóhírek szerint az Espanyolhoz tart (Fotó: AFP)
A ballkani.info arról ír, hogy a macedón válogatott, volt újpesti Enisz Bardi a Levantétól jó eséllyel Barcelonába, a szintén élvonalbeli Espanyol labdarúgócsapatához szerződik a nyáron.

 

A ballkani.info spanyol sajtóértesülésekre hivatkozva számol be arról, hogy a Levante és az Espanyol között már megkezdődtek az egyeztetések Enisz Bardi átigazolásáról. A barcelonai csapat a 24 éves játékossal erősítené meg a középpályáját.

Bardi 2017 nyarán, sajtóhírek szerint – amelyek alapján a Transfermarkt is bevezette az adatbázisába – 1.5 millió euróért és további bónuszokért szerződött Újpestről a Levantéhoz, amelynél azóta 62 spanyol élvonalbeli bajnoki meccsen 12 gólt szerzett (és adott öt gólpasszt is). Becslések szerint 15 millió eurót érhet a játékjoga, várhatóan e körül alakulhat a kivásárlási ára, és nem kizárt, hogy a továbbértékesítésből a magyar klub is részesedik majd.

Bardit jelenleg 2022-ig köti szerződés a Levantéhoz, amely az előző idényben a 15. helyen végzett a 20 csapatos La Ligában.

Legfrissebb hírek

Gulácsi nagy bravúrt is bemutatott a Villarrealban – videó

Spanyol labdarúgás
44 perce

Gulácsi győztes meccsen mutatkozott be a Villarrealban

Spanyol labdarúgás
2 órája

Szalah megérkezett Törökországba; Nápolyból igazolt a Leverkusen – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
2 órája

Gulácsi: A Németországban töltött sok év után új kihívást kerestem

Légiósok
Tegnap, 13:08

Gulácsi Péter a Villarrealnál folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.08.03. 18:40

Kivagy, ha sikeréhes vagy? Kapd elő José Mourinhót!

Spanyol labdarúgás
2026.08.03. 14:46

Gakpo lehet a Tottenham következő „bomba igazolása” – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.08.03. 12:11

Cseh válogatott kapust szerződtetett a Newcastle United

Angol labdarúgás
2026.08.03. 11:13