
Archiv cikkek
2006.11.05. 01:43
Idegenben veszélyes a Pécs
Tíz pontot kell gyűjteniük a pécsieknek az őszi idény végéig – szólt az ultimátum két fordulóval ezelőtt. Az addig igen gyengén teljesítő csapat megtáltosodott, hiszen a Bp. Honvéd elleni idegenbeli siker után most ismét Pécstől távol, Pakson gazdagodott három ponttal a Keszei Ferenc edzette csapat.
3474
/
7432