Aranyérmet szerzett a strandröplabdacsapat a Gymnasiadén

Aranyérmet szerzett a magyar férfi strandröplabdacsapat a bahreini Gymnasiadén.
A Tari Bence, Veress Ákos és Niemeier Lukas alkotta trió veretlenül játszotta le a tornát, a negyeddöntőben a brazilokat, az elődöntőben Puerto Rico csapatát verték meg az SRSE fiataljai.
A döntőben 2:0-ra (21:13, 23:21) múlták felül az ukránokat.
Legfrissebb hírek

Röplabda: a BRSE nyerte az U17-es leánybajnokságot
Utánpótlássport
2026.06.07. 19:25
Ezek is érdekelhetik







