Rio 2016: hazatérhetnek az őrizetbe vett ausztrál sportolók
Visszakapta útlevelét vasárnap, így hazautazhat az a kilenc ausztrál sportoló, akiknek úti okmányát pénteken vonták be a riói olimpián – közölte az Ausztrál Olimpiai Bizottság.
Az olimpikonok útlevelét azt követően vonta be a brazil rendőrség, miután a sportolók a megfelelő akkreditáció nélkül jutottak be a kosárlabdacsarnokba.
A versenyzőket rövid időre őrizetbe vették, és 90 ezer realos (7,7 millió forintos) pénzbüntetésre ítélték.Az olimpikonok útlevelét azt követően vonta be a brazil rendőrség, miután a sportolók a megfelelő akkreditáció nélkül jutottak be a kosárlabdacsarnokba.
A versenyzőket rövid időre őrizetbe vették, és 90 ezer realos (7,7 millió forintos) pénzbüntetésre ítélték.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





