Rio 2016: pozitív lett az Ázsia-bajnok doppingtesztje
Inderjeet Singh indiai súlylökő kedden bejelentette: a nemzeti doppingellenes ügynökség értesítése szerint pozitív A-mintát produkált.
A 2015-ös Ázsia-bajnokságon aranyérmes versenyző közölte, hogy eddig az összes mintája negatív eredményt hozott.
Navin Agarwal, a helyi doppingellenes ügynökség vezérigazgatója annyit mondott, hogy egy sportoló A-tesztje pozitív eredményt hozott, és jogosult a B-teszt elvégzésére, de nem nevezte meg, hogy kiről van szó.
Inderjeet Singh tagja a jövő pénteken kezdődő riói olimpiára nevezett indiai atlétaválogatottnak.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





