Serie A: Jovics büntetőt rontott, Milik ismét betalált – iksz lett a Fiorentina–Juventus

CS. M.CS. M.
2022.09.03. 17:01
Milik ismét betalált, de nem nyert a Juve (Fotó: Getty Images)
A Juventus 1–1-es döntetlent játszott a Fiorentina otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának szombati játéknapján.

A Marseille-től szerződtetett Arkadiusz Milik álomkezdést produkál Torinóban: a Roma elleni bemutatkozás után hét közben gólt szerzett, a Fiorentina ellen pedig már a 9. percben eredményes volt (0–1). Ezt követően a Juventus visszaállt, a firenzeiek pedig dominálni kezdtek…

A 29. percben Christian Kouamé góljával egyenlített a Fio, majd a szünet előtt büntetővel fordíthatott volna, de Luka Jovics elhibázta azt. A második játékrészt is a firenzei csapat irányította, de gólt nem sikerült szereznie, így maradt az 1–1.