Juve: Sarri a Parma és a Napoli elleni meccset is kihagyja

Maurizio Sarri kihagyja az első két fordulót (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus a hivatalos honlapján tudatta, hogy vezetőedzője, Maurizio Sarri kihagyja az idénynyitót, valamint az egy héttel később esedékes, Napoli elleni rangadót is.
Mint megírtuk, a nyáron Massimiliano Allegri helyére kinevezett Sarri a Triestina elleni felkészülési mérkőzést is kihagyta már, de akkor még csak azt hitték, kisebb megfázással bajlódik, ám kiderült, tüdőgyulladása van, átfogóbb kezelés szükséges, amit rögtön meg is kezdtek.
A Juventus most megerősítette, amit már eddig is sejteni lehetett: Maurizio Sarri felépülése ugyan jól halad, de a gyors, teljes gyógyulás érdekében az orvosok úgy döntöttek, hogy az olasz szakembernek ki kell hagynia a szombati, Parma elleni idénynyitót, valamint az augusztus 31-i, Napoli elleni rangadót is a Serie A 2. fordulójából.
Legfrissebb hírek

Mikel Merino duplázott, Prágában is nyert az Arsenal
Bajnokok Ligája
2025.11.04. 20:47

Pioli nem akart lemondani, kirúgta őt a Fiorentina
Olasz labdarúgás
2025.11.04. 12:37

Serie A: a Lazio sikerével már hat meccse veretlen
Olasz labdarúgás
2025.11.03. 22:53
Ezek is érdekelhetik





