A milánói La Gazzetta dello Sport Wesley Sneijder emberi gesztusáról számolt be pénteken: a sportlap értesülése szerint az Internazionale holland labdarúgója szemtanúja volt egy közlekedési balesetnek, és látván, hogy sérülés történt, mentőt hívott, és meg is várta azt.
A Gazzetta tudósítása szerint Sneijder egy fiatal nőhöz hívott mentőt, miután az a motorján ülve elvesztette az egyensúlyát, és egy oszlopnak ütközött. Sneijder odasietett, mentőt hívott, és annak megérkezéséig szóval is tartotta a sérültet. A baleset még az elmúlt hét végén történt.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Domenico Tedesco lett a Bologna vezetőedzője
Olasz labdarúgás
2026.06.02. 16:48
Ezek is érdekelhetik





