Ökölvívás: Kelemen Európa-bajnokkal edzőtáborozik Magdeburgban

Vágólapra másolva!
2011.05.03. 17:23
Címkék
Az Európa-bajnok Lukas Konecnyvel közös magdeburgi edzőtáborozásra utazott el Kelemen Balázs, a Felix Promotionnel együttműködő nagyközépsúlyú ökölvívó.

Konecny május 27-én a francia Hussein Bayram ellen másodszor teszi kockára az EBU nagyváltósúlyú övét, illetve megpróbálja megszerezni a WBO interkontinentális bajnokát megillető övet, és a tréningek során többek között a nála két kategóriával feljebb, a nagyközépsúlyban küzdő Kelemennel is sparringolhat.

A nyolc meccs után százszázalékos Kelemen Balázs magdeburgi túráját a vele együttműködő Felix Promotion hozta tető alá, amely remek kapcsolatokat ápol az Ulf Steinforth vezette, a WBO-nagyközépsúlyú világbajnok Robert Stieglitzet, az IBF nagyváltósúlyú királyát, Jan Zavecket, valamint a 2009-ben Milánóban amatőr világbajnoki címet nyerő Jack Culcayt is foglalkoztatja.

„Nagyon örülök, hogy Konecnyvel készülhetek együtt. Már amatőrként megismertem, tudom, hogy két világbajnokságon is érmet nyert, majd a profi karrierjét is nyomon követtem. Bár könnyebb nálam, jó felmérő lesz számomra. Kiderül, hogy hol tartok, miben kell fejlődnöm" – mondta Kelemen Balázs.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

A PSG örökös szerződést kínál Luis Enriquének – sajtóhír

Francia labdarúgás
15 perce

Callan Rydz Kovács Patrik után a 22. kiemeltet is legyőzte a darts-vb-n

Egyéb egyéni
24 perce

Brazília: nemcsak a pályán, az átigazolási piacon is remekelt a Flamengo

Minden más foci
37 perce

Törökországban edzőtáborozik januárban a Paks – íme, az ellenfelek!

Labdarúgó NB I
1 órája

Révész Attila nagy valószínűséggel tavasszal is marad a Kisvárda vezetőedzője

Labdarúgó NB I
1 órája

Vas Blanka második lett a zolderi terepkerékpáros versenyen

Kerékpár
1 órája

Vívás: Gachályi Gréta mosolygósan ülhet a karácsonyi asztalhoz

Utánpótlássport
1 órája

A Nyíregyháza január 2-án kezdi a felkészülést, majd Törökországba utazik

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik