Ökölvívás: lengyel sajtóhírek szerint Kostecki összecsapna Erdeivel

2011.04.09. 12:03
Címkék
Lengyel lapinformációk szerint előrehaladott tárgyalásokat folynak arról, hogy június 4-én az Atlantic Cityben megrendezendő Carl Froch–Glen Johnson mérkőzés köré épülő gála programjában összecsapjon egymással Erdei Zsolt és a lengyel Dawid Kostecki.

A veretlen magyar-, és a mindössze egy vereséget jegyző lengyel öklöző találkozójának tétje is lenne, ugyanis a győztes az IBF szervezet félnehézsúlyú rangsorában a 2. helyre kerülne. Kostecki jelenleg a negyedik-, míg Erdei a nyolcadik a ranglistán.

Andrzej Wasilewski, Kostecki promótere szerint jó esély van az Erdei elleni mérkőzésre, azonban a tárgyalások sikere nagyban függ attól, hogy a lengyel televízió megfelelő mértékben tudja-e finanszírozni a találkozót. Érdekesség, hogy tavaly júliusban egyszer már felvetődött, hogy összecsap egymással a két bokszoló (a WBC hivatalos kihívói pozíciója lett volna a tét), de végül nem valósult meg a találkozó.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Francia reneszánsz Angyalföldön – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
4 órája

Nagy meccs lesz – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
4 órája

Lenny Joseph: Bátornak és hatékonynak kell lennem a kapu előtt; Arne Slot: Elegendő ideig pihentünk a PSG után

E-újság
4 órája

Kétgólos hátrányból, emberelőnyben fordított a Lens a Toulouse ellen

Francia labdarúgás
4 órája

Szombati sportműsor: három NB I-es meccs, Veszprém–Szeged a férfi kézi MK-ban, Magyarország–Norvégia a női hoki-vb-n

Minden más foci
4 órája

Véget ért az alapszakasz, ők folytathatják a rájátszásban a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
4 órája

Ikszelt Tóth Balázsékkal a Coventry, 25 év után visszajutott a Premier League-be

Angol labdarúgás
4 órája

Jégkorong-vb: újabb szlovák siker, ezúttal a norvégok ellen

Jégkorong
5 órája
Ezek is érdekelhetik