Kajak-kenu: Fazekas Krisztina férjhez ment és válogatottat vált

2010.03.11. 10:41
null
A boldog ifjú pár az esküvő napján (Fotó: kajak.hu)
Címkék
Az Egyesült Államokba költözik, és amerikai férjével Kaliforniában telepedik le Fazekas Krisztina. A háromszoros világbajnok, kétszeres Európa-bajnok kajakos a jövőben az amerikai válogatott színeiben indul.

„Büszkeséggel tölt el, hogy képviselhettem hazámat a nemzetközi versenyeken. Szeretném megköszönni mindenkinek, edzőknek, technikai és irodai munkatársaknak, szponzoroknak és versenyzőtársaimnak, hogy a tízéves kislányból világbajnok kajakos válhatott. Életem a kajaksporttal fonódott össze, szeretnék továbbra is versenyezni, és az új otthonomat képviselni. Magyarország mindig is az első otthonom lesz, szívemből kívánok további sok sikert!" – írta Fazekas a szövetség honlapján közzétett levelében.

Fazekas január 24-én esküdött örök hűséget Rami Zurnak, aki 2000-ben izraeliként, 2004-ben és 2008-ban már amerikaiként versenyzett az olimpián. Fazekas a kajak.hu-nak adott korábbi nyilatkozatában elmesélte: 2006-ban ismerkedtek meg egymással. Az idén január 23-án történt eljegyzésüket másnap követte az esküvő, méghozzá rendhagyó helyen: Kaliforniában, a Csendes-óceán partján.

Legfrissebb hírek

Szalai Ádám: Sikerült jó irányba elmozdulni

Magyar válogatott
12 perce

Szundi kutya igazsága – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
6 órája

Vezér nélkül – Bodnár Zalán jegyzete

Spanyol labdarúgás
6 órája

Szalai Ádám: Sikerült jó irányba elmozdulni; Vitályos Viktor: Keményen megdolgoztam a külföldi szerződésért

E-újság
6 órája

Szerdai sportműsor: újabb két csapat jut be a Magyar Kupa elődöntőjébe

Minden más foci
7 órája

A végén jöttek a gólok – a Liverpool kikapott Wolverhamptonban

Angol labdarúgás
7 órája

Fölényes, de keserű Barca-siker, avagy a végig bekkelő Atlético jutott a Király-kupa döntőjébe

Spanyol labdarúgás
7 órája

Francia Kupa: a hajráig vártak a gólokkal, a Strasbourg az első elődöntős

Francia labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik