Euro 2012: a szerbek háromgólos győzelemmel kezdtek Feröeren

Vágólapra másolva!
2010.09.03. 20:50
Címkék
A szerb labdarúgó-válogatott Feröeren kezdte meg szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozat C-csoportjában, Dejan Sztankovicsék nem is okoztak csalódást, 3–0-ra nyertek.

Az eltiltott Radomir Antics szövetségi kapitány helyett segítője, Resad Kunovac által irányított gárda már az első húsz percben elhúzott két góllal, utána pedig könnyedebb teljesítménnyel is meg tudta tartani az eredményt, Nikola Zsigics utolsó percben szerzett gólja pedig már csak hab volt a tortán.

LABDARÚGÓ EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ 
C-CSOPORT
FERÖER–SZERBIA 0–3 (0–2)
Tórshavn. V: Toussaint (luxemburgi)
FERÖER: Nielsen – Udsen (Mouritsen, a szünetben), Rubeksen, Davidsen, Gregersen, Tor Naes, Benjaminsen, Petersen (J. Hansen, 73.), Samuelsen, Lamhauge Holst (A. Hansen, 79.), Edmundsson. Szövetségi kapitány: Brian Kerr
SZERBIA: Djuricsics – Rukavina, Vidics, Lazovics (Ninkovics, 83.), D. Sztankovics (Petrovics, 58.), Jovanovics, Obradovics (Lukovics, a szünetben), Kraszics, Zsigics, Szubotics, Kuzmanovics. Megbízott szövetségi kapitány: Resad Kunovac
G: Lazovics (14.), D. Sztankovics (18.), Zsigics (91.)
Legfrissebb hírek

El: Athletic Bilbao–Manchester United elődöntő

Európa-liga
28 perce

Férfi kézilabda BL: Barca–Szeged

Kézilabda
43 perce

Röpi: az ezüstök után a Pénzügyőr idén felült a trónra az U20-asoknál

Utánpótlássport
48 perce

Dráma Veszprémben: az utolsó másodpercekben bukta el a BL négyes döntőjét az Építők

Kézilabda
51 perce

Lengyel győzelem a debreceni salakmotoros Európa-bajnoki elődöntőn

Egyéb autó-motor
53 perce

Kiharcolta az első győzelmet a MÁV Előre a férfi röplabda Extraliga döntőjében

Röplabda
1 órája

Magyar és olasz győzelmet hozott a Balatonfondo

Kerékpár
1 órája

Bondár Anna negyeddöntős a wiesbadeni tenisztornán

Tenisz
1 órája
Ezek is érdekelhetik