Találatok a Young Boys címkére

Találatok száma: 188

UEFA: a Young Boys „röhejes büntetése” újabb példa – lapszemle

2021-09-24 14:16:03

Az Európai Labdarúgó-szövetség lényegében érdemi intézkedés nélkül lépett túl a Young Boys drukkereinek a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-selejtezőn az UEFA-nak célzott üzenetén – írja a Magyar Nemzet, annak kapcsán, hogy a svájci klub tízezer eurós büntetést kapott a szurkolók molinója miatt, ami a mérkőzés alatt végig látható volt.

Young Boys UEFA Ferencváros

BL: a keddi játéknap után Lingard és a Barca került a mémek kereszttüzébe

2021-09-15 18:04:15

Mint ismert, a Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában a Manchester United Jesse Lingard hatalmas hibája után az utolsó percben gólt kapott, és így 2–1-re kikapott a Young Boys otthonában, míg az FC Barcelona hazai pályán 3–0-s vereséget szenvedett a Bayern Münchentől. A keddi játéknap mérkőzései után így nem meglepő módon elsősorban az MU csereként beálló támadóján és a katalánokon szórakoztak a szurkolók – ezekből a mémekből szemezgettünk most.

mém labdarúgás kép Young Boys Manchester United Jesse Lingard

BL: értékes mezzel lett gazdagabb a hölgy, akit eltalált C. Ronaldo

2021-09-15 13:41:10

Mint ismert, a Young Boys 2–1-re legyőzte otthon a Manchester Unitedet a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában. Az MU sztárja, Cristiano Ronaldo a meccset megelőző bemelegítésnél eltalált egy biztonsági embert, aki összeesett, de a portugál klasszis odarohant hozzá, majd a mérkőzés végén meg is ajándékozta.

Young Boys Manchester United Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája

BL: 18 éve nem történt ilyen csúfság a Barcelonával – érdekességek

2021-09-15 11:46:53

Kedden lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának első játéknapja. A Young Boys a Basel nyomába ért, a Chelsea védelme továbbra is áttörhetetlen, míg Cristiano Ronaldo két újabb rekordot állított be, az egyikkel Lionel Messit utolérve – íme, az új BL-idény első napjának érdekességei.

Young Boys Thomas Tuchel Manchester United Cristiano Ronaldo Chelsea Bayern München

BL: Mindenki hibázhat, nem neheztelünk Lingardra – Maguire

2021-09-15 08:46:09

Mint ismert, a Manchester United 2–1-re kikapott idegenben a svájci Young Boystól a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, kedden. A meccset követően az MU csapatkapitánya elmondta, nem haragszanak a 95. percben végzetes hibát védő társukra, míg az ellenfél edzője, David Wagner önfeledten értékelt.

Young Boys Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Harry Maguire Bajnokok Ligája Aaron Wan-Bissaka

BL, F-csoport: a Young Boys legyőzte a Manchester Unitedet

2021-09-14 19:46:13

A Young Boys hazai pályán, a 95. percben szerzett góllal 2–1-re legyőzte a Manchester Unitedet a Bajnokok Ligája F-csoportjában.

Young Boys Manchester United Bajnokok Ligája BL

BL: brutális belépő után álították ki az MU-védőt – videó

2021-09-14 19:29:21

A Young Boys–Manchester United labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzés első félidejében a vendégek játékosa, Aaron Wan-Bissaka azonnali piros lapot kapott, amikor rálépett Christopher Martins bokájára...

Young Boys Christopher Martins Bajnokok Ligája BL Aaron Wan-Bissaka

BL: Cristiano Ronaldo újra betalált az MU-ban – videó

2021-09-14 19:03:33

2009 után újabb gólt szerzett Cristiano Ronaldo a labdarúgó Bajnokok Ligájában a Manchester United színeiben. A portugál klasszis a Young Boys elleni csoportmeccsen talált be a kapuba. Íme, a gól!

Young Boys Manchester United Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

Az utolsó percben jött a dráma, a Manchester United kikapott Bernben

2021-09-14 18:09:27

Hiába vezetett Cristiano Ronaldo góljával a Manchester United a Young Boys otthonában a Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, Aaron Wan-Bissaka kiállítása után teljesen átvette az irányítást a hazai csapat, amely előbb egyenlített, majd az utolsó percben Jesse Lingard óriási hibáját kihasználva a győztes gólt is megszerezte.

Young Boys Manchester United Bajnokok Ligája

BL: Nagelsmann szerint Messi távozásával megváltozott a Barca

2021-09-13 21:11:54

Cristiano Ronaldo együttese, az angol Manchester United a svájci Young Boys otthonában vendégszerepel, míg a spanyol Sevilla az osztrák Salzburgot fogadja – ezzel a két mérkőzéssel kezdődik el a labdarúgó Bajnokok Ligája 2021–2022-es idényének csoportköre. Az első játéknap korai meccseit további hat találkozó követi kedd este – többek között a Barcelona–Bayern München mérkőzés. A BL-rajtot megelőzően a vezetőedzők sajtótájékoztatón elhangzott nyilatkozataiból válogattunk.

Young Boys UEFA Ole Gunnar Solskjaer Manchester United Cristiano Ronaldo Bayern München

BL: mégis utazhatnak az MU-szurkolók Svájcba

2021-09-09 09:14:25

A Manchester United labdarúgócsapatának szurkolói mégis elutazhatnak az együttes keddi Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésére, Svájcba – írja az MTI.

FTC: Másik polcra került a Ferencváros – Orosz Pál

2021-08-25 16:00:05

Orosz Pál, a Ferencváros Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója szerint a magyar bajnoki címvédő európai szinten is „másik polcra került” azzal, hogy sorozatban a harmadik idényben szerepelhet valamelyik kontinentális kupasorozat csoportkörében.

Young Boys Orosz Pál Ferencváros FTC Európa-liga Bajnokok Ligája

BL: Azt éreztem, akkora energia van a pályán, hogy megnyerjük a meccset – Dibusz

2021-08-25 01:53:17

A Ferencváros hazai pályán is kikapott 3–2-re a svájci Young Boystól a Bajnokok Ligája utolsó selejtezőkörének visszavágóján, így az Európa-liga csoportkörében folytatja a szereplést. A találkozó után az FTC kapusa, Dibusz Dénes értékelt a sajtótájékoztatón.

videó Young Boys NSO Tv Fradi Ferencváros FTC

BL: „Pokoli hangulat, mint Zágrábban és Belgrádban” – svájci lapszemle

2021-08-25 08:47:46

Az FTC hazai pályán is 3–2-re kikapott a svájci Young Boystól a Bajnokok Ligája-selejtező playoffkörében, így az Európa-liga főtáblájára jutott. Íme, a svájci újságok miként vélekedtek a párharcról!

sajtóvisszhang lapszemle Young Boys Fradi Ferencváros FTC

Videó: a BL-csoportkör nem jött össze, de óriási tapsot kaptak a Fradi játékosai

2021-08-25 01:00:08

A Ferencváros hazai pályán is kikapott 3–2-re a svájci Young Boystól a Bajnokok Ligája utolsó selejtezőkörének visszavágóján, így az Európa-liga csoportkörében folytatja a szereplést. A vereség ellenére a szurkolók óriási tapsban részesítették a játékosokat. Nézze meg videón!

videó Young Boys Fradi Ferencváros FTC BL-selejtező

BL: A bíróval való vitatkozásért kapott sárgák nem férnek bele – Stöger

2021-08-24 23:35:33

A Ferencváros hazai pályán is kikapott 3–2-re a svájci Young Boystól a Bajnokok Ligája utolsó selejtezőkörének visszavágóján, így a magyar bajnok az Európa-liga csoportkörében folytatja a szereplést. A találkozó után így értékelt Peter Stöger vezetőedző.

Young Boys Peter Stöger Fradi Ferencváros FTC David Wagner

BL: Nagyon csalódottak vagyunk – Ryan Mmaee

2021-08-24 23:32:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásában játszott FTC–Young Boys (2–3) mérkőzés után Ryan Mmaee értékelt az M4 Sportnak.

Young Boys Fradi Ferencváros FTC Bajnokok Ligája BL

Videó: a Young Boys újabb gólja megpecsételte az FTC sorsát

2021-08-24 22:32:50

A Young Boys kihasználta a Ferencváros védelmi megingását, és egyenlített a BL-playoff-visszavágón a Groupama Arénában. Az oldalvonal mellett Meschack Elia indult meg a labdával, pontosan középre centerezett, ahol Christian Fassnachtnak már nem volt nehéz dolga a befejezéssel.

videó labdarúgás gólvideó Young Boys Ferencváros FTC

Videó: korán vezetést szerzett a Young Boys, de előnnyel vonult a szünetre a Fradi

2021-08-24 21:29:21

A Young Boys ugyan Cédric Zesiger fejes góljával már az ötödik percben megszerezte a vezetést a Ferencváros ellen a BL-playoff visszavágóján a Groupama Arénában, de a zöld-fehérek a 18. percben Henry Wingo révén egyenlítettek. Az Eldar Civic indította Ryan Mmaee bal oldali beadását David von Ballmoos rossz helyre, középre ütötte ki – erre csapott le az FTC játékosa, és lőtt a kapuba. Pár perccel később pedig jött a fordítás, szögletből Ryan Mmaee bólintott a kapuba!