Találatok a Vasas FC címkére

Találatok száma: 45

NB I: Érzelmekkel teli mérkőzés vár rám az Újpest ellen – Novothny

2022-09-03 20:53:18

A Vasas FC hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A találkozó után a légióskodásból hazatérő, az angyalföldi csapatban először kezdő Novothny Somával, illetve a felcsútiak részéről Kiss Tamással beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Vasas FC Vasas Puskás Akadémia Novothny Soma

NB I: Kuttor így reagált arra, hogy érzi-e még a vezetőség bizalmát – videó

2022-09-03 18:55:39

A Vasas FC hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Vasas labdarúgó NB I Puskás Akadémia Kuttor Attila NB I Hornyák Zsolt

NB I: Bobál Gergely kölcsönben Mezőkövesden – hivatalos

2022-08-29 16:32:03

Korábban mi is beszámoltunk róla, hogy a 26 éves Bobál Gergely Mezőkövesden folytathatja pályafutását, és a hír igaznak bizonyult, kölcsönszerződését hétfőn jelentette be a Vasas.

átigazolás Vasas FC Mezőkövesd Zsóry Labdarúgó NB I Bobál Gergely

Vasas: Puskás Lajos unokája profi szerződést kapott Angyalföldön

2022-07-29 21:10:00

Négy akadémistájával is profi szerződést kötött a labdarúgó NB I-be visszajutó Vasas FC – jelentették be honlapjukon az angyalföldiek, akik arról is írnak, hogy Faragó Bálint marad az NB I-es csapatnál, Puska Péter kölcsönben Kozármislenybe kerül, míg az egykori hétszeres magyar válogatott Puskás Lajos unokája, Puskás Zsombor, továbbá Horváth Kornél a harmadosztályú tartalékcsapatban bizonyíthat.

Vasas FC

NB I: kooperációs szerződést kötött a Doroggal a Vasas

2022-07-26 13:10:54

Kooperációs szerződést kötött a másodosztályú Dorogi FC-vel az élvonalba feljutó Vasas FC labdarúgócsapata, ennek értelmében az angyalföldiek öt 21 éven aluli játékosa, Faragó Bálint, Kapornai Bertalan, Szalai József, Szilágyi Szabolcs és Sztojka Dominik kettős játékengedéllyel mindkét együttesben pályára léphet az előttünk álló idényben – jelentették be honlapjukon a fővárosi piros-kékek.

labdarúgó NB II labdarúgó NB I Vasas FC Dorogi FC

Gyász: elhunyt a Vasas egyszeres válogatott védője

2022-07-01 07:23:15

A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas SC hivatalos honlapján tudatta, hogy június 30-án, 79 éves korában elhunyt a klub egykori egyszeres válogatott védője, Lakinger Lajos.

magyar foci Vasas FC Vasas

NB I: válogatott védővel és ezüstérmes kapussal erősített a Vasas

2022-06-21 12:31:23

Az NB I-be visszajutó Vasas FC a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Géresi Krisztián, Novothny Soma és Zimonyi Dávid után a tizenegyszeres magyar válogatott védő, Baráth Botond, illetve a Kisvárdával legutóbb bajnoki ezüstérmet szerző Dombó Dávid is az angyalföldieknél folytatja pályafutását.

magyar foci labdarúgó NB I Vasas FC Kisvárda Dombó Dávid Budapest Honvéd

NB II: hazai győzelem – újabb kecskeméti lépés az élvonal felé

2022-05-08 19:01:25

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a Kecskemét az első percben szerzett góllal legyőzte a megyei rivális Tiszakécskét, így újabb lépéssel közelebb került az élvonalhoz. A már bajnok Vasas remek hajrájának köszönhetően aratott 4–1-es győzelmet a Szentlőrinc ellen. Az utolsó előtti helyen álló Szolnok hiába vezetett sokáig, be kellett érnie egy ponttal a Dorog elleni kiesési helyosztón, a két csapat között így maradt a három pont előny a Dorog javára. A sereghajtó III. Kerület helyzete egyre reménytelenebb, az óbudai gárda hetet kapott Győrben.

Vasas FC Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád GA PMFC

Nem tudta meglepni a bajnokot a Szentlőrinc

2022-05-07 20:32:40

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a már biztosan bajnok Vasas az edzőváltáson áteső Szentlőrincet látta vendégül. A mérsékelt iramú első félidő végén Litauszki Róbert szerzett vezetést az angyalföldieknek, s bár a szünet után a baranyaiak egyenlítettek, a hajrában felszabadultan futballozó házigazda 4–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas FC Szentlőrinc NB II

A szünet után fordított a Vasas, és már kilenc pont az előnye a tabella élén

2022-04-11 14:35:53

A labdarúgó NB II 32. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Vasas 3–1-es győzelmet aratott a Szeged felett, így kilencpontosra növelte előnyét a második helyezett Diósgyőrrel szemben.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas FC Szeged-Csanád GA NB II

NB II: a Vasas Hinora góljával legyűrte a Kecskemétet

2022-02-28 21:56:52

labdarúgó NB II Vasas FC NB II Kecskeméti TE 25. forduló

Megtört a Vasas góltalansági sorozata – győzelem Kecskeméten

2022-02-25 19:09:45

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A labdarúgó NB II 25. fordulójának hétfő esti rangadóján a Vasas megtörte hosszú góltalansági sorozatát, és Hinora Kristóf góljával 1–0-ra győzött Kecskeméten.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas FC NB II Kecskeméti TE 25. forduló

NB II: ismét gól nélküli döntetlent játszott a Vasas

2022-02-21 22:03:05

A labdarúgó NB II 24. fordulójának záró mérkőzésén a második helyezett Vasas a hetedik Siófokot fogadta. A hazaiak végig meddő mezőnyfölényben játszottak, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. A szervezett Siófok megérdemelten szerzett egy pontot a 0–0-ra végződő mérkőzésen.

labdarúgó NB II Vasas FC NB II BFC Siófok

Csaknem 200 perce nem szerzett gólt a Vasas, a Siófok pontot csent a fővárosból

2022-02-21 14:38:35

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas FC NB II BFC Siófok

Hátrányból fordítva nyert a Vasas a soroksári világításavatón

2021-12-04 18:15:08

A labdarúgó NB II 19. fordulójában a listavezető Vasas sokáig nem talált fogást a Soroksáron, amely Katona Máté góljával a vezetést is megszerezte első hazai villanyfényes mérkőzésén. Kuttor Attila együttese ugyanakkor hátrányban ritmust váltott, s előbb Hinora Kristóf révén egyenlített, majd Feczesin Róbert fejesével a győzelmet is megszerezte.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas FC Soroksár NB II

Vasas: az anyaegyesület átadja a Fáy utcai létesítményt a labdarúgóknak

2021-11-22 11:31:35

A közeljövőben hivatalosan átveszi a Fáy utcai sportcentrum kilenchektáros labdarúgórészlegét a Vasas Futball Club Kft. a Vasas SC-től – adta hírül az MTI.

Vasas FC Vasas

NB II: legyőzte a Haladást, és élre állt a Vasas

2021-11-21 14:33:46

A labdarúgó NB II 16. fordulójának első mai találkozóján a forduló rangadóját rendezték meg Angyalföldön, ahol a Vasas ellenfele a Haladás volt. Az angyalföldiek már a 14. percben vezetést szereztek, és hiába játszottak közel 60 percet emberhátrányban, előnyüket meg tudták őrizni. A fővárosi piros-kékek győzelmükkel megelőzték riválisukat, és a tabella élére álltak.

labdarúgó NB II Vasas FC Szombathelyi Haladás NB II

NB II: kétgólos vereséget szenvedett a Vasas Győrben

2021-09-26 21:31:13

A labdarúgó NB II 9. fordulójának záró mérkőzésén a Vasas Győrben lépett pályára, és a gól nélküli első félidőt követően kétgólos vereséget szenvedett (3–1). A Vasas ezzel a vereséggel visszacsúszott a tabella 4. helyére.

labdarúgó NB II Vasas FC NB II Győri ETO FC 9. forduló

MK: Nem vallottunk szégyent a Fehérvár ellen – Pátkai Máté

2021-02-10 23:37:44

Nem sikerült meglepnie a Vasasnak a Mol Fehérvárt a labdarúgó Magyar Kupában, az angyalföldiek 2–1-es vereséggel estek ki a 32 között. A mérkőzés után a korábbi fehérvári játékos, Pátkai Máté és az NB II-es együttes csapatkapitánya, Szatmári Lóránd értékelt az NSO Tv-nek.

labdarúgó Magyar Kupa Vasas FC Szatmári Lóránd Pátkai Máté Mol Fehérvár FC MOL Magyar Kupa