Találatok a Torino címkére

Találatok száma: 555

Tenisz: Ruud simán nyert, Djokoviccsal döntőzik az ATP-vb-n

2022-11-19 22:25:53

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Casper Ruud simán legyőzte Andrej Rubljovot, és bejutott a vasárnapi döntőbe.

tenisz Torino Taylor Fritz Novak Djokovics Casper Ruud Andrej Rubljov

Tenisz: Djokovics két szettben nyert, ott lesz az ATP-vb döntőjében

2022-11-19 16:07:49

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Novak Djokovics két szettben legyőzte az amerikai Taylor Fritzet, így bejutott a fináléba.

tenisz Torino Taylor Fritz Novak Djokovics ATP-világbajnokság ATP-vb

Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

2022-11-18 23:09:23

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

tenisz Torino Sztefanosz Cicipasz Andrej Rubljov ATP-vb

Tenisz: drámai mérkőzésen győzött Sztefanosz Cicipasz

2022-11-16 22:24:10

Döntő szett tie-breakben sikerült győzedelmeskednie Sztefanosz Cicipasznak Danyiil Medvegyev felett a torinói ATP-világbajnokság Piros-csoportjának második fordulójában.

tenisz férfi tenisz Torino ATP-világbajnokság ATP-vb ATP

Serie A: Belotti büntetőt hibázott, mégis pontot mentett a Roma

2022-11-13 15:13:54

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában a Roma hazai pályán döntetlent játszott a Torinóval, a Monza 3–0-ra nyert a Salernitana ellen, míg a Spezia fordított, és 2–1-re legyőzte idegenben a Veronát.

olasz labdarúgás labdarúgás Verona Torino Spezia Salernitana

Serie A: fordítás után verte meg a Torinót a Bologna

2022-11-06 14:18:26

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Bologna 2–1-re legyőzte a Torinót, a Monza hazai pályán nyert a Verona ellen, míg a Fiorentina a Sampdoria vendégeként gyűjtötte be a három pontot.

Torino Serie A Bologna

Serie A: Leao kihagyta helyzeteit, a Torino legyőzte a Milant – videó

2022-10-30 20:44:07

Nagy meglepetéssel ért véget az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának vasárnapi programja: a címvédő Milan idegenben vereséget szenvedett a Torino ellen (2–1).

Torino Serie A Rafael Leao Nikola Vlasic AC Milan

Serie A: a Torino meglepte az Udinesét idegenben

2022-10-23 14:07:45

A Torino 2–1-re győzött az Udinese vendégeként a Serie A 11. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén.

olasz foci Udinese Torino Serie A Pietro Pellegri Gerard Deulofeu

Serie A: Vlahovics gólja döntötte el a torinói derbit

2022-10-15 19:22:51

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójában a Juventus 1–0-ra legyőzte a Torinót.

Torino Serie A Juventus Dusan Vlahovics

Serie A: az utolsó percben mentett pontot a Torino

2022-10-09 14:23:22

A Torino vasárnap, hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Empolival az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában.

olasz foci Torino Serie A Empoli

Serie A: kétgólos sikerével az élen maradt a Napoli

2022-10-01 16:13:04

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie A) éllovas Napoli győzelemmel nyitotta a válogatott szünetet követő első, összességében a 8. bajnoki fordulót: hazai pályán 3–1-re legyőzte a Torinót.

olasz foci Torino Serie A Napoli André-Frank Zambo Anguissa

Serie A: kínlódott az Inter, aztán itt is jött a 89. perc…

2022-09-10 19:10:54

Az Internazionale hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Torinót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Torino Serie A Marcelo Brozovic Internazionale

Serie A: Torino-sikerrel zárult az ötödik forduló

2022-09-05 22:44:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 5. fordulójának záró mérkőzésén a Torino 1–0-ra megverte odahaza a Leccét.

Torino Serie A Nikola Vlasic Lecce

Serie A: Koopmeiners triplájával győzött az Atalanta a Torino ellen

2022-09-01 23:00:43

Az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 4. fordulójának csütörtöki, utolsó mérkőzésein az Atalanta hazai pályán 3–1-re győzött a Torino ellen, s a tabella élére állt, míg a Bologna 1–1-re végzett a Salernitana ellen, amely a 88. percben egyenlített.

olasz foci Torino Serie A Salernitana Bologna Atalanta

Serie A: az Inter három góllal intézte el a Speziát

2022-08-20 20:29:01

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában az Internazionale 3–0-ra legyőzte a Speziát, míg a Sassuolo 1–0-ra megverte a Leccét. Délután gól nélküli döntetlennel ért véget a Torino–Lazio és az Udinese–Salernitana összecsapás.

Udinese Torino Serie A Salernitana Lazio

Serie A: a 95. percben nyerte meg a meccset az Inter

2022-08-13 22:31:23

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójában az Inter idegenben 2–1-re legyőzte a Leccét. Nem sokon múlt a hazaiak pontszerzése.

Torino Serie A Romelu Lukaku Monza Milan Lecce

Harc a scudettóért: Milánóban marad a bajnoki cím?

2022-08-12 23:24:43

Rajtol az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A), amelynek legújabb idénye előtt csak egy biztos: a bizonytalanság. De éppen ezért lesz nagyon izgalmas a küzdelem!