Találatok a Sampdoria címkére

Találatok száma: 607

Serie A: újra nyert a Spezia, a Sampdoria bánta

2021-01-11 22:35:53

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának záró mérkőzésén a Spezia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Sampdoriát.

olasz labdarúgás Spezia Serie A Sampdoria

Serie A: nincs meg a tucat, a Samp otthonában kikapott az Inter

2021-01-06 16:49:26

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának kora délutáni mérkőzésein nagy meglepetésre vereséget szenvedett az Inter: a második helyen álló milánóiak a Sampdoria otthonában kapituláltak, megszakítva 11 meccsből álló bajnoki veretlenségi sorozatukat. A Roma a sereghajtó Crotone otthonában nyert biztosan, így kihasználta az Inter botlását, és három pontra felzárkózott rá a harmadik helyen.

olasz foci Serie A Sampdoria Roma Inter

Serie A: a Roma nyert; a Napoli csak ikszelt a Torinóval

2020-12-23 20:48:29

Az AS Roma 3–2-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában. A Napoli hazai pályán meglepetésre csak ikszelt a Torinóval.

olasz foci benevento Udinese Torino Spezia Serie A

Serie A: döntetlen született a firenzei büntetőpárbajban

2020-12-19 16:57:14

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában a Fiorentina otthon 1–1-es döntetlent játszott a Veronával.

Verona Serie A Sampdoria Fiorentina Crotone

Serie A: ismét botlott a Milan, nem bírt az utolsó előtti Genoával

2020-12-16 21:46:02

A Milan nagy meglepetésre nem bírt, és 2–2-es döntetlent játszott a Genoával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában.

olasz foci genoa Spezia Serie A Sassuolo Sampdoria

Serie A: negyedóra alatt elrendezte a Bolognát a Roma

2020-12-13 16:14:36

Az olasz Serie A 11. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Roma villámgyorsan kipipálta a Bologna otthonában esedékes mérkőzését: negyedóra elteltével 3–0-ra vezetett, a szünetre 5–1-es előnnyel fordult, a második félidő formalitás volt. Az Atalanta könnyen nyert a Fiorentinát fogadva, míg a Napoli győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban a Diego Maradona Stadionban a Sampdoria ellen.

olasz foci Serie A Sampdoria Roma Napoli Diego Maradona

Serie A: továbbra is veretlen a Milan, ezúttal a Sampdoria bánta

2020-12-06 23:06:43

Az olasz élvonal, a Serie A 10. fordulójának utolsó vasárnapi meccsén a listavezető AC Milan 2–1-re győzött a Sampdoria vendégeként, így továbbra is őrzi veretlenségét és magabiztosan vezeti a bajnokságot.

Serie A Sampdoria Milan

Serie A: Balogh nélkül nyert a Parma, a Torino maradt kieső helyen

2020-11-30 19:58:04

A Balogh Botond nélkül felálló Parma 2–1-re legyőzte idegenben a Genoát, míg Horváth Krisztofer együttese, a Torino hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Sampdoriával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában hétfőn.

Torino Serie A Sampdoria Parma Horváth Krisztofer Gervinho

Serie A: kétgólos hátrányból fordított az Inter; nyert a Sassuolo

2020-11-22 16:57:43

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján az Inter kétgólos hátrányból fordított, és 4–2-re nyert a Torino ellen. A Sassuolo a Hellas Verona, a Bologna a Sampdoria otthonában győzött, míg a Roma egy félidő alatt elintézte a Parmát.

Udinese Torino Sassuolo Sampdoria Romelu Lukaku Roma

Serie A: megszakadt a Sampdoria jó sorozata, nyert a Cagliari

2020-11-07 16:37:49

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Cagliari hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Sampdoriát. A vendégegyüttes négy veretlen bajnoki mérkőzés után szenvedett vereséget.

olasz labdarúgás labdarúgás Serie A Sampdoria Cagliari

Serie A: nem született döntés a genovai derbin

2020-11-01 21:59:39

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján nem született döntés a genovai derbin: a Sampdoria 1–1-es döntetlent játszott a Genoával.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Serie A Sampdoria Genoa

Serie A: az Inter és a Lazio is a második félidőben döntött

2020-10-24 17:00:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában a Sampdoria idegenben 3–1-re legyőzte az Atalantát. Az Inter 2–0-ra győzött a Genoa vendégeként, míg a Lazio 2–1-es sikert aratott hazai pályán a Bologna ellen.

Serie A Sampdoria Romelu Lukaku Inter Genoa Atalanta

Serie A: ikszelt a Juve, kikapott az Atalanta és a Lazio

2020-10-17 16:44:31

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában a Napoli hazai pályán 4–1-re megverte az Atalantát. A Lazio simán kikapott 3–0-ra a Sampdoria otthonában, míg a Juventus nem bírt a Crotonéval (1–1).

Serie A Sampdoria Napoli Lazio Juventus Crotone

Serie A: Quagliarella megelőzte Viallit, először nyert a Samp

2020-10-02 21:00:26

A Sampdoria 2–1-re nyert a Fiorentina vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának nyitó mérkőzésén.

olasz foci Serie A Sampdoria Fiorentina

Serie A: idegenbeli sikerrel kezdett a Lazio

2020-09-26 19:50:14

Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) második fordulójában lépett először pályára az előző idényt negyedik helyen záró Lazio, a fővárosiak kétgólos sikert arattak Cagliariban (0–2). A másik szombat kora esti meccsen az újonc Benevento 3–2-re legyőzte a Sampdoriát egy hajrában szerzett bombagóllal.

Serie A Sampdoria Lazio Ciro Immobile Cagliari Benevento

Inter: Genovában folytatja az olasz válogatott szélső

2020-09-26 14:08:04

Négy év után elhagyta az Internazionalét és a szintén olasz élvonalbeli Sampdoria labdarúgócsapatához igazolt az 54-szeres olasz válogatott Antonio Candreva – jelentette be hivatalos honlapján pénteken a genovai klub.

olasz átigazolás olasz foci nemzetközi átigazolás Serie A Sampdoria Inter

Juventus: csodás kezdet – Ramsey az edzőváltás nagy nyertese

2020-09-22 14:15:28

Andrea Pirlo vasárnap este 3–0-s győzelemmel mutatkozott be a Juventus kispadján a Serie A-ban. Csapata három fiatallal állt fel, a legjobbja pedig a Maurizio Sarri rendszerében teljesen elvesző Aaron Ramsey volt. A 29 éves walesi ilyen játékkal Pirlo Juventusának kulcsfigurája lehet.

Weston McKennie Serie A Sampdoria Juventus Dejan Kulusewski Cristiano Ronaldo

Serie A: Pirlo háromgólos Juve-sikerrel debütált edzőként

2020-09-20 22:40:24

3–0-s sikerrel debütált a Juventus kispadján az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) Andrea Pirlo. A címvédő Claudio Ranieri Sampdoriáját győzte le az 1. fordulóban.

olasz labdarúgás Serie A Sampdoria Juventus Andrea Pirlo

A Juventus biztos bajnoki győzelemmel kezdett a Pirlo-érában

2020-09-20 19:44:52

Serie A: döntetlennel zárta az idényt a Sampdoria

2020-08-01 16:08:00

A Brescia 1–1-es döntetlent játszott a Sampdoriával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 38. fordulójában.