Találatok a parakajak címkére

Találatok száma: 6

Paralimpia: az aranyérmes Kiss Péter Pált buli várja a falujában

2021-09-07 16:39:26

Kedden ünnepélyes keretek között köszöntötték a magyar parasport aranycsapatát – ahogy Szabó László, a Magyar Paralimpiai Biztottság elnöke nevezte a Tokióban hét aranyat, öt ezüstöt és négy bronzot szerző magyar küldöttséget. Az NSO Tv a paralimpiai bajnokok közül Kiss Péter Pállal és Illés Fannival beszélgetett.

paraúszás paralimpia parakajak Tokió 2020 Kiss Péter Pál Illés Fanni

Kajak-kenu vb: Suba Róbert parakajakban is második lett

2017-08-25 15:53:22

A racicei kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapján Suba Róbert ezüstérmet szerzett 200 méteren a KL1-es döntőben.

parakajak kajak-kenu vb kajak-kenu Varga Katalin Suba Róbert Juhász Tamás

Kajak-kenu vb: Suba Róbert ezüstérmet szerzett

2017-08-23 18:22:14

A csehországi Racicében szerdán a parasportolók szereplésével kezdetét vette a kajak-kenu világbajnokság, rögvest egy kiváló magyar eredménnyel: Suba Róbert ezüstérmet szerzett.

parasport parakenu parakajak kajak-kenu vb kajak-kenu Varga Katalin

Paralimpia: újabb ezüst, Suba Róbert a dobogó 2. fokán!

2016-09-15 14:17:29

A második helyen végzett Suba Róbert a KL1-es sérültségi kategória 200 méteres parakajak döntőjében a riói paralimpián.

paralimpia 2016 paralimpia parakajak Suba Róbert Rio 2016

Paralimpia: remek parakajak; négy negyeddöntős vívásban

2016-09-14 16:44:38

Remekül mutatkoztak be szerdán a magyar versenyzők a parakajak paralimpiai debütálásán, a Rio de Janeiró-i Rodrigo de Freitas Lagúnában.