Találatok a olasz címkére

Találatok száma: 12

Serie A: Ciro Immobile döntött a Lazio javára a Cagliari ellen

2020-07-23 23:41:02

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának utolsó mérkőzésén a Cagliarit fogadó Lazio az első félidőben hátrányba került, ám a másodikban fordított, így végül begyűjtötte a három pontot és továbbra is küzd a dobogóért, egyben bebiztosította az indulását a Bajnokok Ligájában.

olasz Serie A Lazio Cagliari

Serie A: az Inter elfogyott a második félidőre, iksz a Derby d'Italián

2019-04-27 22:28:14

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Internazionale a már bajnok Juventust fogadta, és a Derby d'Italia 1–1-es döntetlennel ért véget. A hazaiak az első félidőben uralták a meccset, a második félidőre azonban elfáradtak, és a Juventus a klubpályafutása 600. gólját szerző Cristiano Ronaldo vezérletével egyenlített, sőt a meccset is megnyerhette volna.

olasz foci Serie A Juventus Internazionale Inter

C. Ronaldo 600. klubgóljával egyenlített a Juve Milánóban

2019-04-27 19:48:16

olasz foci Serie A Radja Nainggolan Juventus Internazionale

Olaszország: továbbra is Ancelotti az első számú jelölt a kapitányi posztra

2018-04-24 11:18:02

Sajtóinformációk szerint továbbra is Carlo Ancelotti a legesélyesebb az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjára a jelöltek közül.

olasz válogatott olasz foci Carlo Ancelotti

Farkas vs Medve ( Eletre-halalra ! )

2014-09-16 02:09:00

2014. szeptember. 17. 20:40 Utolso ellenorzes : Sor behutve ! Szotyi bekeszitve ! Stream beallitva ! Tartalek stream kikeresve ! Fuggony fel !!! Mint...

Totti olasz Roma

Mit szolgál a futball?

2014-06-27 15:06:11

Anglia, Olaszország és Spanyolország kiesése ismét rávilágít a klubok és a válogatottak közötti ellentétre. Nincs megoldás? Vagy van? Ha...

vb spanyol 2014 olasz Válogatott

Két gól, három kapufa, döntetlen az olasz-németen

2013-11-15 20:29:17

Az olasz labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott Németországgal Milánóban. A találkozó góljait két hátvéd szerezte: Mats Hummels fejjel szerzett vezetést a németeknek, Ignazio Abate azonban még az első félidőben egyenlített. Joachim Löw együttese három alkalommal is eltalálta a kapufát, de végül nem tudta megtörni a 18 éve tartó olasz átkot.

olasz német Olaszország Németország Joachim Löw

Videó: Kellenek a légiósok, ha segítik emelni a színvonalat - Détári

2013-02-15 08:33:53

Két szakértőnk, Galambos Dániel, az NS újságírója és Détári Lajos korábbi válogatott labdarúgó beszélgetett egymással a Honvéd olasz kapcsolatairól. Détári szerint szükség van olyan légiósokra, akik emelik az NB I színvonalát, de csak azért ne jöjjenek külföldiek, mert jobb futballkultúrából valók.

videó videonyilatkozat olasz légiós futball NSO Tv

A 11 legszebb olasz focistafeleség és -barátnő

2010-12-10 10:33:26

Az általános közvélekedés szerint az olaszok hangosak, rengeteg tésztát esznek, és imádnak flörtölni, egy sztereotípiákra épülő mondás egészen odáig egyszerűsíti a „csizmaországi” helyzetet, hogy „az olasz nők katolikusok, míg a férfiak focisták.” Bár tapasztalataink nem minden esetben igazolják a fent említett, elnagyolt téziseket, alábbi cikkünk egy részüket feltétlenül alátámasztja: az olaszok szeretik a szép nőket. Következzen az olasz labdarúgók feleségeiből és barátnőiből összeállított Top 11!