Találatok a Napoli címkére

Találatok száma: 1746

Serie A: egy félidő alatt négyet lőtt – kiütéses győzelmet aratott a Napoli

2021-01-17 13:23:15

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Napoli gálázott a Fiorentina ellen. Az Atalanta hazai pályán nem bírt a Genoával.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Sassuolo Parma

Olasz Kupa: a Napoli is ott van a legjobb nyolc között

2021-01-13 19:00:41

A Napoli 3–2-re legyőzte az Empolit a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, és sikerével bejutott a sorozat következő körébe.

olasz foci Olasz Kupa Napoli Empoli

Serie A: a Napoli kiszenvedte a győzelmet Udinében

2021-01-10 16:52:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Napoli a rendes játékidő utolsó percében döntötte el a mérkőzést, míg a Lazio könnyedén nyert a Parma vendégeként, melyen Balogh Botond 57 percet töltött a pályán.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Udinese Serie A Parma

Serie A: a Napoli ciki veresége hazai pályán az újonctól

2021-01-06 20:20:48

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának egyik legnagyobb meglepetéseként a Napoli hazai pályán kikapott az abszolút bajnoki újonc Speziától, ráadásul úgy, hogy a gól nélküli első félidőt követően vezetést szerzett, ám a Spezia egyenlített, majd emberhátrányba kerülve megszerezte a győztes gólt is (1–2).

olasz foci Spezia Serie A Napoli

Serie A: az Atalanta átgázolt az idény meglepetéscsapatán

2021-01-03 16:39:30

Az Atalanta 5–1-re kiütötte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. A Napoli szintén magabiztos sikert ért el, a Cagliari otthonában győzött 4–1-re. A Torino a Parma feletti győzelmével mozdult el a tabella utolsó helyéről.

olasz labdarúgás Serie A Sassuolo Napoli Atalanta AS Roma

Serie A: „Pirlo maradjon meg edzőnek” – reagált a Napoli elnöke

2020-12-26 09:00:42

Mint megírtuk, az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) kedden elfogadta a Napoli labdarúgócsapatának fellebbezését, így pótolják a Juventus elleni bajnoki találkozót, illetve a déli csapat visszakapta a büntetésből levont egy pontot. A döntést kisebb bosszúsággal fogadta a torinóiakat irányító Andrea Pirlo, akinek reakcióját nem hagyta szó nélkül Aurelio De Laurentiis, a Napoli elnöke.

Serie A Napoli Juventus Aurelio De Laurentiis Andrea Pirlo

Serie A: a Roma nyert; a Napoli csak ikszelt a Torinóval

2020-12-23 20:48:29

Az AS Roma 3–2-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában. A Napoli hazai pályán meglepetésre csak ikszelt a Torinóval.

olasz foci benevento Udinese Torino Spezia Serie A

Serie A: elfogadták a fellebbezést, lejátsszák a Juve–Napolit

2020-12-22 19:42:09

Az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) kedden elfogadta a Napoli labdarúgócsapatának fellebbezését, így pótolják a Juventus elleni bajnoki találkozót, illetve a déli csapat visszakapta a büntetésből levont egy pontot.

fellebbezés Serie A Napoli Juventus CONI

Serie A: a Lazio október vége óta először nyert hazai pályán

2020-12-20 22:21:37

A Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Napolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Napoli Lazio

A Lazio először úszta meg kapott gól nélkül hazai pályán, nyert is a Napoli ellen

2020-12-20 20:18:07

A Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Napolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában. Ez volt a római együttes első olyan meccse a Stadio Olimpicóban, amelyiken nem kapott gólt a vendégétől a 2020–2021-es idényben.

Serie A: az Inter egy góllal legyőzte a Napolit

2020-12-16 22:42:27

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szerdai játéknapján az Inter Romelu Lukaku tizenegyesből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a 71. perctől kezdve emberhátrányban játszó Napolit.

Serie A Napoli Inter

Ezt sajnálhatja a Napoli: Lukaku góljával nyert az Inter

2020-12-16 20:14:05

Serie A Romelu Lukaku Napoli Lorenzo Insigne Inter Dries Mertens

Serie A: negyedóra alatt elrendezte a Bolognát a Roma

2020-12-13 16:14:36

Az olasz Serie A 11. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Roma villámgyorsan kipipálta a Bologna otthonában esedékes mérkőzését: negyedóra elteltével 3–0-ra vezetett, a szünetre 5–1-es előnnyel fordult, a második félidő formalitás volt. Az Atalanta könnyen nyert a Fiorentinát fogadva, míg a Napoli győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban a Diego Maradona Stadionban a Sampdoria ellen.

olasz foci Serie A Sampdoria Roma Napoli Diego Maradona

Barca: „Filmbe illő lenne” – Maradona tiszteletére Messi a Napoliba igazolhat?

2020-12-11 16:28:04

A Milan és a Barcelona egykori támadója, Kevin-Prince Boateng szerint Lionel Messi azzal tisztelegne leginkább a 61. életévében eltávozó Diego Maradona előtt, ha a Napoliba igazolna, miután lejár a szerződése a Barcelonánál – olvasható az ESPN-en.

spanyol átigazolás olasz átigazolás Napoli Lionel Messi Diego Maradona Barcelona

El, F-csoport: ikszelt a Napoli, a Real Sociedad is továbbjutott

2020-12-10 19:57:16

A labdarúgó Európa-liga F-csoportjának 6. fordulójában a Napoli hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a ráadásban egyenlítő, így az olasz csapathoz hasonlóan az egyenes kieséses szakaszba bejutó Real Sociedaddal. A kvartett másik mérkőzésén az AZ Alkmaar 2–1-re kikapott a HNK Rijeka otthonában, így a horvát együtteshez hasonlóan kiesett.

Real Sociedad Napoli Európa-liga El

A ráadásban jött az egyenlítés, a Napoli és a Real Sociedad is továbbjutott

2020-12-10 11:54:17

Real Sociedad Napoli HNK Rijeka Európa-liga El AZ Alkmaar

Serie A: könnyed győzelem, már dobogós helyen van a Napoli

2020-12-06 19:29:14

A Napoli 4–0-s idegenbeli győzelmet aratott a Crotone felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján. Ezzel a sikerrel már a tabella 3. helyén áll a nápolyi csapat.

Serie A Napoli Crotone

Napoli: Stadio Diego Armando Maradona a stadion új neve – hivatalos

2020-12-04 20:27:32

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Napoli hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Stadio Diego Armando Maradonára változtatja meg stadionjának a nevét.

Serie A Napoli Diego Maradona Diego Armando Maradona

Serie A: négy góllal küldte haza a Napoli a Romát

2020-11-29 22:47:00

Diego Maradonától búcsúzva négy nullára legyőzte Nápolyban a Romát a Napoli az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 9. fordulójában.