Találatok a női kosárlabda NB I címkére

Találatok száma: 816

Női kosár NB I: a PEAC, a Sopron és a Szekszárd is veretlen

2021-10-24 17:37:09

A női kosárlabda NB I alapszakaszának hatodik fordulójában az NKA Universitas PEAC, az Atomerőmű KSC Szekszárd és a Sopron Basket is megőrizte veretlenségét. A mecsekiek 63–55-ös sikert értek el a Szigetszentmiklós ellen, a Szekszárd 80–59-re győzött a Győr otthonában, utóbbi pedig 73–60-ra nyert a Ludovika-FCSM Csata vendégeként.

női kosárlabda NB I kosárlabda UNI Győr PINKK Pécsi 424 ELTE BEAC Újbuda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Sopron simán verte a megyei riválist is

2021-10-17 16:18:16

A címvédő Sopron hazai pályán 67-43-ra legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén – írja a Magyar Távirati Iroda.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Győr kosárlabda

Női kosár NB I: a Szekszárd fordított a Csata ellen

2021-10-16 17:46:51

Az Atomerőmű KSC Szekszárd 75–66-ra legyőzte a Ludovika-FCSM Csatát, míg az ELTE BEAC Újbuda 79–73-ra felülmúlta az Aluinvent DVTK Miskolcot a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I női kosár NB I kosárlabda Szekszárd Ludovika-FCSM Csata ELTE BEAC Újbuda

Női kosár NB I: simán legyőzte a Vasast a Győr

2021-10-10 19:31:48

A női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén a győriek gyakorlatilag végig vezettek a Vasas ellen, sikerükhöz egy pillanatig nem férhetett kétség. A legnagyobb különbség a két csapat között 31 pont (58–27) volt a hazaiak javára, akik a végén 21 ponttal nyertek a fővárosiak ellen.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda Győr kosárlabda

Női kosár NB I: 100-ig jutott a Sopron, tarolt az élboly

2021-10-09 17:37:43

A 100 pontig jutó Sopron, valamint a Szekszárd, a PEAC és a Csata is megőrizte eddigi hibátlan mérlegét a női kosárlabda NB I-ben: a papírformának megfelelően mind a négy csapat fölényes győzelmet aratott a 4. forduló szombati játéknapján. Ellenben a Cegléd elszenvedte első vereségét, vendége, a DVTK már a szünetben harminc ponttal vezetett ellene – és a végére is maradt a tekintélyes különbség.

női kosárlabda NB I Sopron Basket PEAC-Pécs Ludovika-FCSM Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Győr 22 ponttal nyert az újonc Szigetszentmiklós ellen

2021-10-06 18:00:16

Az előző évad bronzérmese, az UNI Győr MÉLY-ÚT 82–60-ra nyert az újonc Szigetszentmiklós ellen a női kosárlabda NB I 3. fordulójában.

női kosárlabda NB I kosárlabda

Női kosár NB I: a PEAC hosszabbítás után győzte le a DVTK-t

2021-10-05 18:34:51

A PEAC-Pécs hosszabbítás után 84–78-as győzelmet aratott az Aluinvent DVTK Miskolc felett a női kosárlabda NB I 3. fordulójában.

női kosárlabda NB I női kosár NB I kosárlabda PEAC-Pécs Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nyert a Sopron és a Szekszárd is

2021-10-02 18:42:35

A címvédő Sopron könnyed, 73–53-as győzelmet aratott a Szigetszentmiklós felett a női kosárlabda NB I szombati játéknapjának első mérkőzésén.

női kosárlabda NB I női kosár NB I Sopron Basket

Női kosár NB I: 53 pontos sikerrel rajtolt a Szekszárd

2021-09-26 18:37:21

A napokban Euroliga-főtáblára jutó Szekszárd hazai pályán 53 ponttal legyőzte az újonc Szigetszentmiklóst a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A másik mérkőzésen a PEAC-Pécs nyolc ponttal nyert a TFSE-MTK vendégeként.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK Szigetszentmiklós PEAC-Pécs Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: ceglédi sikerrel kezdődött az idény, de nyert a címvédő Sopron is

2021-09-25 18:53:52

A Cegléd tíz ponttal nyert az ELTE BEAC Újbuda otthonában a női kosárlabda NB I új idényének első mérkőzésén, míg a címvédő Sopron, valamint a Győr is idegenben győzött.

női kosárlabda NB I női kosárlabda kosárlabda ELTE BEAC Újbuda Cegléd kosárlabda Cegléd

Női kosár NB I: a trónkövetelők alighanem csak az ezüstért harcolhatnak

2021-09-25 11:23:00

Szombaton rajtol a női NB I 2021–2022-es idénye, amelynek immár a rájátszásbeli meccsein is érvényes lesz a fiatalszabály.

női kosárlabda NB I női kosárlabda kosárlabda

Női kosár: amerikai légióst cserélt a Sopron Basket

2021-09-22 14:01:22

A Tokióban olimpiai bajnok Napheesa Collier helyett a szintén amerikai Sheylani Peddyvel kezdi meg a kosárlabdaszezont a női bajnokságban címvédő Sopron Basket.

női kosárlabda NB I kosárlabda Török Zoltán Sopron Baskert Sitku Zsuzsanna Sheylani Peddy

NŐI KOSÁRLABDA NB I, 2021–2022

2021-09-14 12:05:18

A női kosárlabda NB I 2021–2022-es idényének programja, eredményei.

női kosárlabda NB I női kosár NB I

Kosár NB I: szeptember második felében kezdenek a férfiak és a nők is

2021-08-10 16:23:22

A férfi kosárlabda NB I-ben szeptember 22-én, a nők mezőnyében pedig 25-én rendezik az alapszakasz első fordulóját.

női kosárlabda NB I férfi kosárlabda NB I

Női kosár NB I: családias, szerethető közeg a BKG-nál

2021-06-22 22:29:17

A női élvonalba feljutó BKG-PRIMA játékosa, Suppán Anna úgy véli, jó eredményeiket annak köszönhetik, hogy keretek közé voltak szorítva, érvényesült náluk egy megszabott rendszer.

női kosárlabda NB I Szigetszentmiklós kosárlabda BKG

Női kosár: A magyar játékosokra értékként tekintünk – Gáspár Dávid

2021-05-06 07:14:50

A Sopron Basket újsütetű bajnokcsapatának edzője úgy véli, minden kihíváshoz jól alkalmazkodtak, és elárulta, nem tartotta verhetetlennek csapatát.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Sopron Gáspár Dávid

Női kosár NB I: ismét legyőzte a Szekszárdot, ezzel bajnok a Sopron

2021-05-04 17:41:42

A Sopron 62–54-re legyőzte kedden a Szekszárdot a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 3–1-re megnyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot, s bajnoki címet ünnepelhet.

női kosárlabda NB I női kosárlabda Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: „Amint vége, foglalják is a repülőjegyemet”

2021-05-03 09:42:05

A Sopron Basket magyar válogatott centere, Határ Bernadett szerint a Szekszárd kitalálja majd, mivel nehezítse meg a dolgukat a női kosárlabda NB I döntőjének keddi, negyedik mérkőzésén.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Határ Bernadett

Női kosár NB I: simán nyert a Sopron a döntő 3. meccsén

2021-05-01 16:28:47

A Sopron harmincöt ponttal, 81–46-ra legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda-bajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Női kosár NB I: a Szekszárd egyenlített a döntőben

2021-04-28 17:26:27

Az Atomerőmű KSC Szekszárd nyerte meg a női kosárlabda NB I Sopron Basket elleni döntőjének második felvonását – a Tolna megyeiek 72–69-re múlták felül riválisukat.