Motokrossz: hetedszer csapatbajnok a HTS, beérte a Honvédot

Fölényes HTS-sikert hozott a motokrossz csapatbajnokság Ajkán. A Szvoboda Bence, Varga Imre és Hugyecz Erik alkotta trió lehengerlő motorozással gyűjtötte be a peresztegi istálló hetedik csapataranyát, beérve ezzel a valamikori Honvéd Budapest motokrossz szakosztályát.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda a halhatatlanok közé emelkedett Kiskunlacházán

2019-10-08 11:53:52

Szvoboda Bence a cseh MX1-es bajnoki cím után magyart is megnyerte 2019-ben. A peresztegi székhelyű HTS KTM Team versenyzője ezzel tizedik egyéni titulusának örülhetett, amivel a hazai sportélet legjobbjai közé emelkedett.

motokrossz Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Nemzetek Krossza: fináléba jutna a magyar quados válogatott

2019-10-03 13:17:03

A hétvégén kerül sor a németországi Schwedtben a Nemzetek Krossza elnevezésű nemzetközi quados versenyre, amelyen rajthoz áll a Balogh László, Gönczöl Richárd, Karai Kristóf alkotta magyar válogatott is, a motorosok célja pedig az, hogy bejussanak a legjobb 15 csapatot felvonultató döntőbe.

motokrossz Nemzetek Krossza

Motokrossz: Szvoboda Bence cseh MX1-es bajnok lett

2019-08-26 11:12:09

Heroikus küzdelemben nyerte meg a 2019-es cseh bajnoki címet motokrosszban Szvoboda Bence. A kaposvári motorversenyző sérült vállal is dobogóra állhatott az utolsó, jiníni fordulón. Végül két pont döntött a titulus sorsáról a magyar motoros javára.

motokrossz Szvoboda Bence

Gyász: elhunyt a hazai motokrossz nagy öregje, Czuczi Győző

2019-01-14 19:00:05

Hétfő délelőtt, 80 éves korában elhunyt a magyar motokrosszsport egyik alapítója, nagy öregje, Czuczi Győző. A hírt a család közölte a Facebookon, amit a Vásárhely24 megerősített.

motokrossz gyász Czuczi Győző

Motokrossz: Szvoboda, Hugyecz és Varga triója a csapatbajnok

2018-10-16 16:01:07

Az utolsó méterekig kiélezett küzdelmeket hozott Monoron a magyarországi motokrossz-csapatverseny. Három pont döntött a győzelem sorsáról, végül a címvédő alakulat, a HTS Team versenyzői diadalmaskodtak.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik HTS Team

Motokrossz: Hugyecz Erik nyolcadszor is magyar bajnok

2018-10-04 14:12:40

Egy váratlan motorhiba megriasztotta ugyan a HTS Team klasszisát, de a második futamban biztosította bajnoki címét a gyáli idényzárón. A magyar motokrossz legnagyobbjaihoz csatlakozott.

motokrossz Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda csapatbajnok Csehországban

2018-09-26 09:47:59

Dalecínben befejeződött a nemzetközi cseh motokrosszbajnokság 2018-as kiírása, az egyéni értékelés mellett egy csapataranyat is begyűjtött hazánk kiemelkedő krosszversenyzője, Szvoboda Bence.

Motokrossz: Szvoboda 2. helyen zárta a cseh bajnokságot

2018-09-03 13:00:13

Opatovban befejeződött a cseh motokrosszbajnokság 2018-as kiírása. A sorozat egyedüli magyar résztvevője, Szvoboda Bence harmadik helyen zárta a finálét, amivel bebiztosította második helyét a végelszámolásnál.

Motokrossz: szerencsés sikerrel autót nyert Szvoboda

2018-08-28 13:37:12

A Mnísekben megrendezett szlovák motokrosszbajnoki futamon az utolsó pillanatig kérdéses volt az első hely kimenetele. Fortuna a magyarok legjobbjára mosolygott rá, aki ezzel a német, a cseh és az osztrák bajnokság után Szlovákiában is elkönyvelhet már idén egy győzelmet.

Motokrossz: Szvoboda Bence meghódította Ausztriát is

2018-08-22 11:35:30

Nem lassít hazánk legjobb motokrosszversenyzője: Szvoboda Bence a német és a cseh bajnokság mellett már Ausztriában is szerzett egy győzelmet az idén.

Motokrossz: történelmi magyar siker a vb előszobájában

2018-07-17 13:14:59

Szvoboda Bence és a peresztegi HTS Team sikerét hozta az ADAC Motocross Masters sorozat negyedik állomása. Magyar csapat első ízben, magyar versenyző majd' 10 év után diadalmaskodott Európa egyik legnívósabb bajnokságának királykategóriájában.

Motokrossz: bombaformában a magyarok legjobbja

2018-07-09 15:23:06

Senki sem számított ilyen visszatérésre Szvoboda Bencétől! A két hónappal ezelőtt elszenvedett csuklótörése miatt már sokan eltemették a 26 éves motorversenyző szezonját, aki két hét leforgása alatt két bravúros győzelmet is besöpört Csehországban, teljesen feje tetejére állítva a nemzetközi cseh motokrosszbajnokság mezőnyének erőviszonyát. Dalecin után Petrovicében is neki szólt a himnusz.

Motokrossz Eb: izgalmas csaták, magyar ezüstérem

2018-04-30 15:26:37

Az utolsó méterekig kiélezett futamokat hozott a Kiskunlacházán megrendezett motokrossz Európa-bajnoki verseny. Hugyecz Erik legjobb magyarként a királykategória második helyén zárta a küzdelmeket.

motokrossz Eb motokrossz Hugyecz Erik

Motokrossz Eb: Hugyecz megállíthatatlan volt az első napon

2018-04-29 11:10:18

Magyar sikert hozott a Kiskunlacházán zajló motokrossz Európa-bajnokság szombati napja. Hugyecz Erik, a HTS Team kiválósága minden pályára lépésekor a leggyorsabb volt.

Motokrossz: csuklótörés miatt kidölt a legjobb magyar

2018-04-26 13:51:09

Szvoboda Bence számára a lehető legrosszabbul végződött a legutóbbi versenye. A németországi ADAC MX Masters sorozaton nagyot bukott, csuklóját törte.

Motokrossz: súlyosan megsérült a győri bajnok, de nem adja fel

2018-04-11 11:14:17

Óriási kihívás előtt áll Varga Imre „Mimó”, az ország egyik legtehetségesebb motokrosszversenyzője. Edzés közben súlyos csípősérülést szenvedett, melynek a rehabilitációja akár nyolc hónapot is igénybe vehet, de már a visszatérésen gondolkozik.

motokrossz Varga Imre

Motokrossz: nem sokon múlott a magyar fiú osztrák bajnoki címe

2017-10-25 13:08:59

A HTS Team 15 éves tehetsége egész évben kiegyensúlyozottan teljesített a junior osztrák motokrosszbajnokságban. Egy technikai hiba miatt bekövetkezett nullázás fosztotta meg a jól megérdemelt bajnoki címtől.

motokrossz Jakob Kristóf HTS Team

Motokrossz: a HTS Team történelmi sikert aratott

2017-10-17 17:11:37

Három egyéni magyar bajnoki cím után a nagy presztízsű csapatbajnoki titulus is a peresztegi HTS Team istállóhoz vándorolt az idei motokrossz-versenyszezonban. Ötödik csapatelsőségükkel legendás egyesületeket értek utol.

motokrossz

Motokrossz: Varga Imre törött kézzel is bajnok lett

2017-10-10 14:39:49

A 19 éves győri motorversenyző, Varga Imre emberfeletti akaraterővel vágott neki a magyar motokrosszbajnokság utolsó fordulójának. Négy hete eltört csuklója sem hátráltatta, hogy negyedszer is magyar bajnok legyen. A HTS Team ezzel triplázott 2017-ben.