Gyász: örök nyugalomra helyezték Szvoboda Bencét

A 31 évesen elhunyt motokrosszversenyzőt több százan kísérték utolsó útjára a balatonberényi temetőben.
Szvoboda Bence
motokrossz
2023.06.19. 22:45

Gyász: Szvoboda Bence előtt tisztelegtek Kaposváron

Gyertyát gyújtottak, majd felbőgtek a helyi krosszosok motorjai a 31 évesen elhunyt versenyző házánál.
motokrossz
Egyéb egyéni
2023.06.13. 12:28

Motokrossz: csapata közölte, Szvobodának nincs esélye a túlélésre

A HTS Team azt írta, a tízszeres magyar bajnok nem tekinthető halottnak, amíg ver a szíve.
motokrossz
2019.10.03. 13:17

Nemzetek Krossza: fináléba jutna a magyar quados válogatott

A magyar csapat az elmúlt két évben is ott volt a mezőnyben, tavaly be is jutott a döntőbe, és 13. lett.
motokrossz
Nemzetek Krossza
2018.09.03. 13:03

Motokrossz: Szvoboda 2. helyen zárta a cseh bajnokságot

Szvoboda tíz futamából ötöt megnyert, a harmadiknál rosszabb pozícióban nem végzett idén.
motokrossz
2018.08.28. 13:42

Motokrossz: szerencsés sikerrel autót nyert Szvoboda

Elképesztő végjáték a mindent eldöntő futam végén, Neugebauer 20 másodpercig örülhetett.
motokrossz
2018.08.22. 11:44

Motokrossz: Szvoboda Bence meghódította Ausztriát is

Szvoboda a német és a cseh bajnokság mellett már Ausztriában is szerzett egy győzelmet idén.
motokrossz
2018.07.17. 13:20

Motokrossz: történelmi magyar siker a vb előszobájában

Magyar csapat először, magyar versenyző majd' 10 év után diadalmaskodott Európa egyik legnívósabb bajnokságában.