Találatok a Michelisz Norbert címkére

Találatok száma: 754

WTCR: felemás zárás a Nürburgringen – Tassi szárnyalt, Michelisz ütközött

2021-06-05 09:17:24

Tiago Monteiro és Jean-Karl Vernay aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) németországi versenyhétvégéjén. Michelisz Norbert az ötödikként látta meg a kockás zászlót az első viadalon, ám a második rajtját követően Mikel Azconával ütközött össze, így hamar véget ért számára a futam. Tassi Attila ezzel szemben az előkelő negyedik pozícióban zárta a hétvégét a Nürburgring Nordschleifén.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Nürburgring Nordschleife Michelisz Norbert

WTCR: Girolamié a pole, Michelisz nyolcadik a „zöld pokolban”

2021-06-04 14:11:45

Néstor Girolami szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es idényének nyitányán a Nürburgring Nordschleiflén. Mögötte Jean-Karl Vernay és Esteban Guerrieri következett, míg Michelisz Norbert a nyolcadik, Tassi Attila a tizenharmadik rajthelyet sajátította ki. A Zengő Motorsport pilótái közül Rob Huff zárt a legelőkelőbb helyen, a brit 18. lett, míg a harmadik magyar induló, Boldizs Bence a 21. pozícióban végzett.

WTCR Tassi Attila Nordschleife Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz harmadik, Tassi kilencedik a vizes Nordschleifén

2021-06-03 16:18:03

Az első szabadedzésen még a címvédő Yann Ehrlacher bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es idényének nyitó hétvégéjén a Nordschleifén, estére azonban megérkezett az eső, és jócskán felborult a száraz pályán kialakult sorrend. Az élre Frédéric Vervisch állt Luca Engstler és Michelisz Norbert előtt, míg a többi magyar versenyző közül Tassi Attila a 9., a Zengő Motorsporttal induló Boldizs Bence a 21. lett a 19 órakor kezdődő gyakorláson.

Zengő Motorsport WTCR Nordschleife Michelisz Norbert Hyundai Boldizs Bence

WTCR: a „zöld pokolban" tér vissza a mezőny – kezdődik az új idény!

2021-06-03 12:41:26

A Nürburgring Nordschleifén indul a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es idénye. Idén három magyar versenyzőnek és egy magyar csapatnak drukkolhatunk nyolc versenyhétvége 16 futamán. Íme, a legfontosabb tudnivalók az idénynyitó előtt!

WTCR: Papíron jónak kell lennünk! – Michelisz Norbert

2021-06-01 17:37:47

A zöld pokolban, a 25 kilométeres Nürburgringen rajtol a túraautó-világkupa – a tavalyelőtti bajnok Michelisz Norbert kiélezett csatára számít az élmezőnyben, ő is szeretné ebből kivenni a részét.

WTCR Nürburgring Michelisz Norbert

WTCR: Michelisz Norbert a Hyundai kötelékében folytatja!

2021-04-12 10:09:01

Most érzi magát jó korban, most motivált, s mivel a csapat is elszántan küzd azért, hogy visszakerüljön a csúcsra, a megállapodás szempontjából a többi részletkérdés volt. A túraautó világkupa 2019-es magyar győztese éhes a sikerre!

WTCR Michelisz Norbert Hyundai

Fabio Capello nagyapja Kapelló Eduárd, a himesházi kovács

2021-01-12 17:16:52

A világhírű edző, Fabio Capello nagyszülei menekültként érkeztek a Baranya megyei Himesházára, ahol 1915-ben fiuk, Guerrino Péter József megszületett.

Michelisz Norbert Marco Rossi Himesháza Fabio Capello Az Év Sportolója Gála

Hamilton Schumacher nyomdokaiban, de jön az utánpótlás – 2020 az autósportban

2020-12-21 12:47:52

A koronavírus-járvány a többi sportág mellett természetesen az autósportot sem kímélte 2020-ban. Az összes sorozat idénykezdete hónapokat csúszott, ám a kellő óvintézkedések mellett végül jelentősebb probléma nélkül lebonyolíthatták a versenyeket. Bár a Formula–1-es szezon rövidebb lett, mint azt az utóbbi években megszokhattuk, izgalmakból nem volt hiány, amihez talán még a járvány is hozzájárult. A WTCR-ben viszont sajnos nem láthattunk magyar címvédést Michelisz Norbert révén. Íme, a 2020-as idény legfontosabb történései a Nemzeti Sport Online által kiemelt nemzetközi szériákban!

WTCR Mick Schumacher Michelisz Norbert Lewis Hamilton Formula–3 Formula–2

Gyorsasági autó: Michelisz Norbert megtalálta az utódját

2020-12-21 07:38:18

Michelisz Norbert az utódját kereste, és Báldi Gergő személyében meg is találta. A magyar világkupagyőztes küldetésének tekintette, hogy egy tehetséges szimulátorosnak lehetőséget adjon a valódi versenyzésre.

gyorsasági autó WTCR Michelisz Norbert Báldi Gergő

Autósport: lelkileg kimerítő év – interjú Michelisz Norberttel

2020-11-30 08:15:59

Tudja, hogy nem futhat mindig jól a szekér, mégis megviselte, hogy túraautós pályafutása során először az idén nem állhatott a dobogóra. Michelisz Norbert címvédőként mást várt, de már készül a következő szezonra.

WTCR Michelisz Norbert

WTCR: Urrutia nyert; Michelisz hetedik az idényzáró versenyen

2020-11-15 15:19:29

Santiago Urrutia nyert a túraautó-világkupa (WTCR) 2020-as idényének záró versenyén Spanyolországban. Mögötte Yann Ehrlacher és Jean-Karl Vernay zárt. A magyarok közül Michelisz hetedik, Tassi Attila csapatutasítás után tizenegyedik, Boldizs Bence tizenhetedik, míg Kismarty-Lechner Gábor tizenkilencedik lett.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai

WTCR: Ehrlacher világkupagyőztes; újra dobogón a Zengő Motorsport

2020-11-15 13:43:19

Yvan Muller aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) záró versenyhétvégéjének fordított rajtrácsos futamán, míg mögötte Jean-Karl Vernay és a Zengő Motorsportot erősítő Mikel Azcona zárt. Yann Ehrlacher hatodikként szelte át a célvonalat,  amivel bebiztosította a világkupa-győzelmét, míg a magyarok közül Michelisz Norbert az ötödik, Tassi Attila a nyolcadik, Kismarty-Lechner Gábor a tizennegyedik lett, így mind a hárman pontot szereztek. Boldizs Bence kiesett.

Yann Ehrlacher WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai

WTCR: látványos elengedés a győzelemért; Tassi pontot szerzett

2020-11-15 09:21:02

Esteban Guerrieri nyert a túraautó-világkupa (WTCR) záró hétvégéjének első versenyén Spanyolországban, miután az utolsó körben elengedte csapattársa, Néstor Girolami. Harmadikként Gilles Magnus szelte át a célvonalat, míg a Zengő Motorsporttal induló Mikel Azcona az ötödik lett. A magyarok közül Tassi Attila a 10., Michelisz Norbert a 16., Boldizs Bence a 17. lett, míg Kismarty-Lechner Gábor nem tudta befejezni a futamot.

WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Hyundai Honda

WTCR: Urrutia az időmérőn is jó formában volt, Michelisz a 9. lett

2020-11-14 16:12:14

Háromból két versenyen Santiago Urrutia indulhat az élről a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi idényzáróján. A magyar versenyzők közül Michelisz Norbert végzett a legelőrébb, aki a kilencedik lett a aragóniai kvalifikáción.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Spanyolország Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor

WTCR: Urrutia maradt az élen, Tassi a 10., Michelisz a 11. lett

2020-11-14 14:25:58

Az első szabadedzéshez hasonlóan a második tréninget is Santiago Urrutia zárta az élen a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi igényzáróján. Tassi Attila ezúttal a 10., Michelisz Norbert pedig a 11. pozícióban végzett.

WTCR: a Lynk & Co az élen, Tassi és Michelisz a top 10-ben az 1. edzésen

2020-11-14 12:52:53

Santiago Urrutia bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi idényzárójának nyitó edzésén. Az uruguayi versenyző mögött a márkatársa és a bajnoki összetetett vezető Yann Ehrlacher végzett, a magyar versenyzők közül Tassi Attila és Michelisz Norbert is az első tízben kezdett.

WTCR: az időjárás átírja az idényzáró programját

2020-11-14 11:55:14

Hatalmas köd fogadta a mezőnyt a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi idényzáró hétvégéjének a kezdetén. Emiatt nem tudták időben megrendezni a nyitó szabadedzést, így kissé változik a hétvége programja.

WTCR Spanyolország Michelisz Norbert

WTCR: Björk nyert, Kismarty-Lechner és Boldizs pontot szerzett

2020-11-01 15:18:22

Thed Björk nyerte a túrautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének utolsó, harmadik futamát. A magyar versenyzők közül Kismarty-Lechner Gábor a 13., Boldizs Bence a 15., pontszerző helyen végzett. Michelisz Norbert a 16., Tassi Attila a 17. helyen zárta a harmadik futamot.

WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor Boldizs Bence

WTCR: a Zengő Motorsport nyert; Tassi és Michelisz is pontszerző

2020-11-01 12:23:53

A Zengő Motorsport spanyol versenyzője, Mikel Azcona aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének második futamán. Mögötte Yvan Muller és Santiago Urrutia szelte át a célvonalat, míg a magyar versenyzők közül Tassi Attila a tizennegyedik, Michelisz Norbert a tizenötödik helyen futott be. Kismarty-Lechner Gábor kiesett, Boldizs Bence pedig el sem tudott rajtolni Aragóniában.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Mikel Azcona Michelisz Norbert Kismarty-Lechner Gábor