Találatok a Mezőkövesd címkére

Találatok száma: 2276

Videó: a labdaszedők sem tudták megzavarni a Ferencváros tizenegyesét

2021-11-30 09:32:41

Mint ismert, a Ferencváros 3–0-ra nyert Mezőkövesden a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén. Már a találkozó 7. percében büntetőt végezhetett el az FTC, s a labda mögé Ryan Mmaee állt, akit még a kapu mögött ugráló/táncoló mezőkövesdi labdaszedők sem tudtak megzavarni.

videó labdarúgás gólvideó Ryan Mmaee NB I Mezőkövesd

NB I: ezért volt ideges Stöger a második félidőben

2021-11-28 20:25:19

A Mezőkövesd hazai pályán 3–0-ra kikapott a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Supka Attila Peter Stöger NB I 14. forduló NB I Mezőkövesd

A Ferencváros három gólt lőve győzött Mezőkövesden

2021-11-28 14:44:58

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Tokmac Nguen Ryan Mmaee NB I 14. forduló

NB I: oda utazik a Fradi, ahol nem is olyan rég egy sima hármast kapott

2021-11-26 18:50:00

Visszatér az MLSZ a kétnapos lebonyolításhoz, így a labdarúgó NB I 14. fordulója szombat délután a kieső helyen álló MTK kisvárdai vendégjátékával veszi kezdetét. A folytatásban az új Bozsik Arénában először csap össze az eddig csalódást keltő két fővárosi gárda, a Bp. Honvéd és az Újpest. Vasárnap az éllovas Ferencváros a Supka Attilával még veretlen Mezőkövesd otthonába látogat, ahol másfél éve simán alulmaradt, és hazai szinten máig ez az utolsó alkalom, hogy három gólt kapott. A második Puskás Akadémia a Zalaegerszeget fogadja, amelytől otthon eddig mindig vereséget szenvedett.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I ZTE Puskás Akadémia Paks

Rebrov berobbant a magyar futballba, „aranyos” lett az antré

2021-11-19 11:15:32

A tavaly tavasszal elindult, a vége felé járó sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat az illó évek az emlékükre. Ezúttal a 2018–2019-es NB I-es idényt idézzük fel.

légiósok légiós-sorozat Szerhij Rebrov NB I Mol Fehérvár Mezőkövesd

Elszórakozta a győzelmet a Zalaegerszeg a Kövesd ellen

2021-11-19 19:00:51

A labdarúgó NB I 13. fordulójának nyitó mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott egymással a ZTE és a Mezőkövesd.

online! közvetítés Zalaegerszeg ZTE Nagy Dániel NB I 13. forduló

NB I: Szabics pont nélküli az FTC ellen, a Vidi bajnokin még nyeretlen a Groupamában

2021-11-14 18:24:02

Kéthetes szünet után többek között a Ferencváros–Fehérvár találkozóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 13. kör rangadójának érdekessége, hogy a vendégek vezetőedzője, Szabics Imre eddig még pontot sem tudott szerezni egykori csapata ellen, a Vidi pedig bajnokin még sosem sem nyert a Groupama Arénában. A forduló ismét háromnapos lesz, amely péntek este a ZTE–Mezőkövesd mérkőzéssel indul. Szombaton a Debreceni VSC-nél (Joan Carrillo) és a Kisvárdánál (Erős Gábor), vasárnap az MTK-nál (Márton Gábor) mutatkozik be új edző.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

Felkészülés: 120 perces meccsen nyert a Vasas; Fehérvár- és Honvéd-siker

2021-11-12 14:41:30

A labdarúgó NB II-ben szereplő Vasas kétszer 60 perces felkészülési mérkőzésen 2–0-ra legyőzte az NB I-es Mezőkövesdet. A Mol Fehérvár szintén 2–0-ra nyert az NB II-es Budafok ellen, míg a Honvéd 1–0-s sikert aratott az ugyancsak NB II-es Budaörssel szemben.

felkészülés Vasas NB II NB I Mezőkövesd Honvéd

NB I: Ezzel a játékkal máskor gólokkal nyerünk – Bognár György

2021-11-07 09:58:06

A Mezőkövesd 2–1-re győzött a Paks ellen az NB I szombati játéknapján, míg a Debrecen fordulatos meccsen 5–3-ra nyert otthon a Bp. Honvéd ellen. Lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők a lefújás után!

Szamosi Tamás Supka Attila Paks NB I Mezőkövesd Jeremiás Gergő

NB I: győzött a Mezőkövesd a Paks ellen

2021-11-06 16:37:24

Fordulatos meccsen 2–1-re győzött a Mezőkövesd a Paks ellen az NB I 12. fordulójában, így a borsodi együttes a negyedik helyre jött fel a tabellán.

Paks NB I Mezőkövesd Labdarúgó NB I

Otthon tartotta a három pontot a Mezőkövesd a Paks ellen

2021-11-06 13:38:59

élő közvetítés Paks NB I Mezőkövesd Labdarúgó NB I

NB I: csúcsrangadó Kisvárdán, ahol bajnokin még sosem kapott ki az FTC

2021-11-04 11:32:57

Kisvárda–Ferencváros csúcsrangadót rendeznek többek között a labdarúgó NB I második körének első, sorrendben 12. fordulójában. A vasárnapi találkozón az éllovas fogadja a jelenlegi másodikat. A zöld-fehérek győzelmükkel átvehetik a vezetést, ha pedig döntetlennel zárul az összecsapás, még az is előfordulhat, hogy a Puskás Akadémia ugrik a tabella élére. Ehhez a felcsútiaknak mindenképpen meg kellene verniük otthon a sereghajtó Újpestet. A forduló ismét három napon át tart, és péntek este az MTK–Gyirmót találkozóval veszi kezdetét.

érdekességek labdarúgó NB I Zete ZTE Videoton Puskás Akadémia

NB I: Tímár Krisztián megérett a vezetőedzői feladatra; figyelik a várdai szélsőt

2021-11-03 09:40:03

A labdarúgó NB I 11. fordulója után, szokásos visszapillantónkban fókuszban a debreceni edzőkérdés; a csereként beállva a ZTE ellen mesterhármast elérő kisvárdai támadó, Driton Camaj, a sorozatban negyedik meccsét megnyerő Puskás Akadémia jubilánsa, Spandler Csaba és a Mezőkövesd újonca, Tordai Árpád.

Tímár Krisztián Tordai Árpád Spandler Csaba Puskás Akadémia NB I Mezőkövesd

NB I: Az önbizalmunk elillant, ezt kell visszaszereznünk – Teodoru Vaszilisz

2021-10-31 10:25:27

A labdarúgó NB I 11. fordulójában három meccset rendeztek szombaton. Lássuk, hogyan értékeltek a szakvezetők az MTK–Debreceni VSC (1–1), a Gyirmót–Ferencváros (0–2) és a Mezőkövesd–Újpest FC (2–2) mérkőzés után.

Újpest nyilatkozat labdarúgás edzői nyilatkozatok Teodoru Vaszilisz Supka Attila

NB I: fordulatos meccsen ikszelt a Mezőkövesd és az Újpest

2021-10-30 16:12:24

Kétszer is vezetést szerzett a Mezőkövesd hazai pályán az Újpest ellen, de a lila-fehérek mindkét alkalommal egyenlíteni tudtak. Két öngól, három kapufa és egy 93. percben kihagyott büntető is tarkította a 2–2-re végződő meccset a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombati játéknapján.

Újpest NB I Mezőkövesd

Kétszer vezetett a Mezőkövesd, de a végén így is nyerhetett volna az Újpest

2021-10-30 11:14:04

élő közvetítés Újpest NB I Mezőkövesd Labdarúgó NB I

NB I: megfricskázza-e megint a Paks a botladozó Fehérvárt?

2021-10-28 23:03:29

Az első kör utolsó fordulója, a 11. következik hétvégén a labdarúgó NB I-ben. Az ismét háromnapos program péntek este a gólerős Paks fehérvári vendégjátékával indul, amelynek érdekessége, hogy a Vidi öt meccse nyeretlen a tolnaiakkal szemben. Szombaton az Újpest Mezőkövesdre látogat, eddig csalódást keltő együttesek találkoznak az MTK–Debreceni VSC összecsapáson, amelyen a vendégeknél már a Jeremiás, Dombi duó irányít. Este a Ferencváros Gyirmóton vendégszerepel. Vasárnap az éllovas Kisvárda a hármas győzelmi sorozatban lévő Zetét fogadja, a szintén jó formát mutató, az NB I-ben több mint 400 perce gólt sem kapó Puskás Akadémiához a Honvéd utazik.

Nehezen ment tovább a Honvéd és az Újpest, öt NB I-es csapat is elbúcsúzott

2021-10-26 20:31:26

Tizenhárom mérkőzést rendeztek szerdán a labdarúgó Magyar Kupában, a tét a 16 közé jutás volt. A Ferencváros hétgólos győzelmet aratott Tökölön, a címvédő Újpest Beridze duplájának köszönhetően jutott tovább a Budafok ellen. Több első osztályú csapat számára viszont a végállomást jelentette a mai forduló: MTK az első osztályú listavezető Kisvárda otthonában, a Puskás Akadémia Győrben, a Debrecen Kecskeméten, a Mezőkövesd Szegeden, a Zete pedig otthon a Honvéd ellen vérzett el.

labdarúgó Magyar Kupa labdarúgás a 16 közé jutásért Vasas Puskás Akadémia Mezőkövesd

NB I: Ilyen egymillió meccsen egyszer van – Horváth Ferenc

2021-10-25 06:53:55

Mint beszámoltunk róla, a Mezőkövesd fordulatos mérkőzésen – a győztes gólt a 93. percben, emberhátrányban szerezve – 3–2-es győzelmet aratott a Bp. Honvéd otthonában a labdarúgó NB I vasárnapi játéknapján. Íme, a két vezetőedző rövid értékelése!

Supka Attila NB I Mezőkövesd Horváth Ferenc Budapest Honvéd

NB I: nyert a Mezőkövesd a Honvéd otthonában

2021-10-24 17:43:22

A labdarúgó NB I 10. fordulójában a Mezőkövesd fordulatos mérkőzésen 3–2-es győzelmet aratott a Bp. Honvéd otthonában.