Találatok a Kozák Luca címkére

Találatok száma: 88

Sportrádió: „Megérkeztünk és szeretnénk betörni az ablakot” – Suba László

2022-08-23 18:39:03

Van olyan, hogy az interjú készítése közben az interjúalany és a riporter is meghatódik. Ez történt akkor is, amikor Suba Lászlóval, Kozák Luca edzőjével Virányi Zsolt beszélgetett. A beszélgetésben megszólal a már említett Kozák Luca is, aki remek futással a második helyen végzett a 100 méteres gátfutás döntőjében a müncheni atlétikai Európa-bajnokságon.

atlétikai Eb atlétika Suba László Sportrádió Kozák Luca

Atlétika: Becsomagoltam a zöld melegítőmet is, hátha kell az eredményhirdetésre... – Kozák

2022-08-23 08:33:27

A gátfutó Kozák Luca ezüst­érmével az elmúlt húsz év egyik legeredményesebb atlétikai Európa-bajnokságát zárta a magyar csapat, ráadásul a debreceni sprinter megálmodta, hogy döntőt fog futni.

atlétikai Eb Suba László Kozák Luca

Multisport Eb, atlétika: Éremre azért nem gondoltam volna – Kozák Luca

2022-08-21 21:27:15

Mint beszámoltunk róla, Kozák Luca nagyszerű teljesítménnyel – beállítva egy órával korábban az elődöntőben futott 12.69-es országos csúcsát – a második helyen végzett a 100 méteres gátfutás döntőjében, így ezüstérmes lett! A 26 éves futónő a finálé után nem sokkal az M4 Sport kamerája előtt értékelte a döntőt és az Eb-t.

multisport Eb atéltika Kozák Luca 100 m gát

Multisport Eb, atlétika: Kozák Luca ezüstérmes 100 gáton!

2022-08-21 20:24:00

Kozák Luca remek futással, a nem sokkal korábban elért országos csúcsa beállításával (12.69) a második helyen végzett a 100 méteres gátfutás döntőjében a Münchenben zajló atlétikai Európa-bajnokság vasárnap esti programjában.

multisport Eb atlétika Pia Skrzyszowska Kozák Luca

Multisport Eb, atlétika: Kozák Luca országos csúccsal döntős 100 gáton!

2022-08-21 19:47:30

Kozák Luca futammásodikként, 12.69 másodperces országos csúccsal bejutott a fináléba a 100 méteres gátfutás elődöntőjéből a müncheni multisport Európa-bajnokság vasárnapi záró napján – közölte az MTI.

atlétika Kozák Luca 100 m gát

Mint égen a csillag – hazai és nemzetközi atlétasztárok a Gyulai Memorialon

2022-08-06 09:44:17

Magyar és külföldi sztárok kavalkádja az esztendő legfontosabb hazai rendezésű atlétikai versenyén, az augusztus 8-án Székesfehérváron megrendezendő Gyulai István Memorialon: összeállításunkban megszólal a 100 méteres gátfutás országos csúcstartója, Kozák Luca, és bemutatunk nyolc indulót a legnagyobb nemzetközi klasszisok közül.

Valerie Adams Shelly-Ann Fraser-Pryce Mutaz Essza Barsim Képes Sport Kozák Luca Justin Gatlin

ATLÉTIKAI EURÓPA-BAJNOKSÁG, MÜNCHEN, 2022 – A PROGRAM

2022-07-25 13:13:08

2022. augusztus 15. és 21. között Münchenben, a multisport Eb keretében rendezték meg a 25. szabadtéri atlétikai Európa-bajnokságot. A legtöbb aranyérmet (7) a házigazda Németország, a legtöbb érmet (20) Nagy-Britannia sportolói nyerték. Magyarország három éremmel zárt: Kozák Luca (100 gát) és Halász Bence (kalapácsvetés) ezüstérmet szerzett, Madarász Viktória bronzérmes lett 35 km-es gyaloglásban. Adatbankunkban az éremtábla mellett összefoglaltuk a magyar versenyzők szereplését és feltüntettük a versenyszámok aranyérmeseit.

atlétikai Európa-bajnokság atlétikai Eb Madarász Viktória Kozák Luca Halász Bence

Sportrádió: Kozák Luca kihagyja a szabadtéri vb-t

2022-07-01 14:19:25

Kozák Luca kihagyja a július végén az Egyesült Államokban megrendezendő szabadtéri atlétikai világbajnokságot és inkább csak az augusztusi, müncheni kontinensviadalra koncentrál – mondta el a Sportrádió Hazafutás című műsorában csütörtökön délután.

atlétikai vb atlétikai Eb Kozák Luca

Atlétika: Kozák Luca megint magyar csúccsal nyert ob-t

2022-06-25 21:39:30

Az idényben eddig magához képest halványabban teljesítő gátfutó, Kozák Luca kissé magát is meglepte elképesztő futásával és új országos csúcsával, a kalapácsvető Halász Bence pedig újra közel került a nyolcvan méterhez az atlétika országos bajnokságon Budapesten.

atlétikai ob atlétika Kozák Luca Halász Bence

Atlétika: Halász Bence az idei legjobbját dobta Bydgoszczban

2022-06-03 20:32:02

A kalapácsvető Halász Bence idei legjobb eredményével harmadik, Kozák Luca 100 méter gáton ötödik lett a bydgoszczi nemzetközi atlétikai versenyen – tudósít a Magyar Távirati Iroda.

Kozák Luca Halász Bence

Atlétika: Kellett a lelkemnek ez az eredmény – Kozák Luca

2022-06-01 08:54:12

Három magyar versenyző indult kedden az ostravai atlétikai versenyen, mind a hárman ötödikek lettek a versenyszámukban, a gátfutó Kozák Luca az idei harmadik legjobb időt érte el Európában.

atlétika Kozák Luca

Atlétika: Kozák 100 gáton, Klekner rúdugrásban ötödik Ostravában

2022-05-31 19:27:42

Kozák Luca 100 méter gáton, Klekner Hanga női rúdugrásban egyaránt az ötödik helyen végzett Ostravában, a Golden Spike elnevezésű nemzetközi atlétikai versenyen kedden – írja az MTI.

atlétika Kozák Luca Klekner Hanga

Sportrádió: Szeretném megdönteni az országos csúcsot – Kozák

2022-05-30 12:28:26

A Sportrádió interjút készített Kozák Lucával, aki kedd este Ostravában fut. A kiváló gátas az idén szeretné megjavítani a saját országos csúcsát 100 méteren.

atlétika Sportrádió Kozák Luca

Atlétika: Kozák Luca ötödik lett a savonai versenyen

2022-05-18 20:49:04

Kozák Luca ötödik helyen végzett 100 méter gáton a savonai nemzetközi atlétikai viadalon.

Atlétika: Kozák nem kockáztatja az Eb-t, nem indul Belgrádban

2022-03-18 18:04:40

Kozák Luca a hét elején combhajlítóizom-sérülést szenvedett, s alapos mérlegelés után stábja úgy döntött, hogy nem indul a fedett pályás világbajnokságon.

atlétika Kozák Luca Európa-bajnokság

Fedett pályás atlétikai vb: sűrű a mezőny, de a döntőbe jutás elérhető

2022-03-17 19:07:00

Akárcsak négy évvel ezelőtt, ezúttal is ötfős magyar csapat képviseli hazánkat a fedett pályás atlétikai világbajnokságon, de most nincsenek érmes esélyeink, mint Birminghamben voltak.

fedett pályás atlétikai vb Vindics Balázs Kozák Luca

Fedett pályás ob: Kozák Luca óriási magyar csúccsal nyert 60 gáton

2022-02-27 19:24:28

Saját magyar csúcsát döntötte meg 60 méter gáton Kozák Luca, ráadásul öt századot faragott a korábbi legjobb idején, ami igencsak biztató hetekkel a világbajnokság előtt.

fedett pályás ob atlétika Kozák Luca

Atlétika: Kozák Lucának már egy század elég lenne a boldogsághoz

2022-02-23 19:50:00

Az idei fedett pályás szezonban még két versenyen áll rajthoz a gátfutó Kozák Luca, a hétvégi országos bajnokságon és a márciusi világbajnokságon. Akár egy új országos csúcs is összejöhet valamelyiken.

gátfutás atlétika Kozák Luca

Atlétika: Kozák országos csúcsbeállítással harmadik Torunban

2022-02-22 20:35:56

Kozák Luca nagyszerű futással, saját országos csúcsát beállítva harmadik helyen végzett 60 méter gáton a toruni nemzetközi fedett pályás atlétikai viadalon – közölte az MTI.

Atlétika: Lesti Diana negyedik a berlini viadalon

2022-02-04 21:45:41

A távolugró Lesti Diana negyedik helye jelentette a legjobb magyar szereplést a pénteki, berlini fedett pályás nemzetközi atlétikai viadalon.